2733
2734

من کاری ندارم که برا خودم پا شم شوهرم میگه بیدارم کن حتی با عصبانیت صبحا نخوابی بیدار شو صبحونه بذار بعد که بیدار میشم میذارم بالا سرش اروم میگم پاشو عصبانیتو..نه ها ولی نمیتونه پا شه ده بیدار میشه حالا دوسه میخوابیم واقعا با عذاب بیدار میشم منم بیدار شم دیگه خوابم نمیره گوشیشو با صدا بلند سر سام اور میذاره زنگ میخوره حتی روز جمعه ها نمیذاره بخوابم از شیش گوشیش زنگ میخوره اونم صدا گوشیش واقعا زیاده و هر پنج دقیقه زنگ میخوره تا سه ساعت قصدش انگار فقط زجر دادن منه بهشم میگم چرا اینجور میکنی فایده نداره میگم تو قصد نداری خودت بیدار شی دوس نداری من بخوابم 

بیکاره شوهرت کلا؟ سرکار نمیره! ؟

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهر من میگه تو باید زود تر بیدار بشی باید 6 بیدار بشی  خجالت بکش تو زن هست چون زن هستی باید زود بیدار بشی ن بخوابی 

چون مامانم زود بیدار میشه 

، 😂حالا مامانش 9 بیدار میشه 

خودش هم 12 _1بیدار میشه 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔
2738

وا،مگه نوکری که واسه ات تایم میذاره!!!!!بگو تو ده پامیشی من ساعت۹بیدار بشمم میتونم صبحونه رو حاضر کنم هرچند وظیفه ای ندارم،ی مدتم هروقت صدای گوشیش اومد اهمیت نده و خودتو بزن خواب تا بدونه برات مهم نیست

فردا توام بخواب گوشیشم که زنگ خورد همون لحظه  صداشو ببند  که دیگه زنگ نزنه  میدونی که صدای الارم رو ببندی ؟ 

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
وا آزار داره رسما ، مگه سرکارنمیره؟

چرا نمیره پارسال کارش جوری بود باید  بیدار میشد اونموقع هم عذابم میداد هفت بیدار میشدم دعوا داشتیم چرا پنج بیدار نشدی پنج بیدار میشدم پا نمیشد 

2706