1619
1632

من کاری ندارم که برا خودم پا شم شوهرم میگه بیدارم کن حتی با عصبانیت صبحا نخوابی بیدار شو صبحونه بذار بعد که بیدار میشم میذارم بالا سرش اروم میگم پاشو عصبانیتو..نه ها ولی نمیتونه پا شه ده بیدار میشه حالا دوسه میخوابیم واقعا با عذاب بیدار میشم منم بیدار شم دیگه خوابم نمیره گوشیشو با صدا بلند سر سام اور میذاره زنگ میخوره حتی روز جمعه ها نمیذاره بخوابم از شیش گوشیش زنگ میخوره اونم صدا گوشیش واقعا زیاده و هر پنج دقیقه زنگ میخوره تا سه ساعت قصدش انگار فقط زجر دادن منه بهشم میگم چرا اینجور میکنی فایده نداره میگم تو قصد نداری خودت بیدار شی دوس نداری من بخوابم 

بیکاره شوهرت کلا؟ سرکار نمیره! ؟

خوب باشی باهات خوبم. چطوری توو مجازی هم حسادت میکنین لامصباااا😂جواب بعضیا ک درمقابل فهمیدن مقاوت میکنن و فقط حرف خودشومو میزنن و مدام ریپلای میکنن میگم: تو درست میگیییی😂

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

شوهر من میگه تو باید زود تر بیدار بشی باید 6 بیدار بشی  خجالت بکش تو زن هست چون زن هستی باید زود بیدار بشی ن بخوابی 

چون مامانم زود بیدار میشه 

، 😂حالا مامانش 9 بیدار میشه 

خودش هم 12 _1بیدار میشه 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔

ي مدت ك بيدار شدي،گوشيش ك الارم گداشته رو خيلي دور ازش بزار تو ام قط نكن!مجبور شه پاشه😂

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  

وا،مگه نوکری که واسه ات تایم میذاره!!!!!بگو تو ده پامیشی من ساعت۹بیدار بشمم میتونم صبحونه رو حاضر کنم هرچند وظیفه ای ندارم،ی مدتم هروقت صدای گوشیش اومد اهمیت نده و خودتو بزن خواب تا بدونه برات مهم نیست

1614

فردا توام بخواب گوشیشم که زنگ خورد همون لحظه  صداشو ببند  که دیگه زنگ نزنه  میدونی که صدای الارم رو ببندی ؟ 

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   

شوهر منم آلارم گوشیشو ۶ میزاره که با من تا ۷ باشه .هی وول وول میخورم ۷ شد ساعت خودم زنگ زد پامیشم .اونم غر غر میکنه 😬😬و جمعه ها همممممم💩🎀

نکن😲نکن😲مگه باتو نیستم😠😠ای بابا لایکم نکن😢🎀🎀🎀🎀🎀                                                        ماهرو _۱۳۷۶خاله کجایی دلتنگتم🤕🤕🤕🤕🎀
وا آزار داره رسما ، مگه سرکارنمیره؟

چرا نمیره پارسال کارش جوری بود باید  بیدار میشد اونموقع هم عذابم میداد هفت بیدار میشدم دعوا داشتیم چرا پنج بیدار نشدی پنج بیدار میشدم پا نمیشد 

1432
حتی چهار پنج سری چایرمیریزم عوض میکنم میرم بالا سرش میگه چای بریز پاشدم نه بخدا پا میشم ..بعد نمیشه ...

خب اشتباهت همینه دیگه! میگه پاشو تو هم ب حرفش گوش میدی ! اصلا توجه نکن خودتو بزن ب خواب . گوشیشم بذار زیر سرش که خودش باصدای الارمش بیدار بشه،تو چرا اذیت بشی؟؟؟

خفاش نخورده و دهن سوخته                                           «آنچه هستید» شما را بهتر معرفی می کند تا آن چه می گویید ...
حتی چهار پنج سری چایرمیریزم عوض میکنم میرم بالا سرش میگه چای بریز پاشدم نه بخدا پا میشم ..بعد نمیشه ...

واااا چاي شيرين داغ و خالي كن رو سرش كه ديگه زور نگه بهت🤦🏼‍♀️(شوخي😂)

شوهرت نمیره سر کار؟

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

چرا مظلومی اخه .دوبار بیدار نشی هیچکاری نمیتونه بکنه .شوهر من میخواست بره سر کار میگفت دوست دارم بهم صبحانه بدی پا میشدم اینقد بد اخلاقی میکردم که گفت نمیخوام .دست خودم نبود خوابم بهم میریخت دیوونه میشدم .بهش گفتم اگه من سر کار برم تو تو خونه باشی پامیشی به من صبحانه بدی ؟

اون لحظه داد بزن پامیشی یا برم بخابم .بری جات دراز بکشی حله .پا میشه .دیدم که میگم😏😏🎀

نکن😲نکن😲مگه باتو نیستم😠😠ای بابا لایکم نکن😢🎀🎀🎀🎀🎀                                                        ماهرو _۱۳۷۶خاله کجایی دلتنگتم🤕🤕🤕🤕🎀
1639