2737
2734

دوستان من عاشق یه پسری بودم.بهش گفتم.اولش میگفت کارخوبی کردی گفتی و برا ازدواجمون توکل به خدا کن و من شرایط ندارم و اینا.یه رابطه نصفه نیمه ای هم بود من پیام میدادم.چندوقت پیش دیگه خیلی عصبانی شدم زدم به سیم اخر هرچی از دهنم درمیومد گفتم.گفتم که همه چیم خوبه و تو هیچی نیستی و اشغال و لاشی هستی.گفتم خاستگار راه دادم و ازدواج میکنم.اونم یه عالمه حرف بدزد.دیشب با یه خط دیگه پیام دادم چون نمیتونستم اروم بشم حتی میخاستم برم شهرشون که گفت نمیخامت و گفتم چرا گفت بدقیافه ای بی حیایی بی شعوری.اخرش هم گفت دارم ازدواج میکنم گوشیم دست نامزدمه نمیخام چرتوپرتای تورو بخونه.بعدم بلاک کرد.از دیشب همش دارم گریه میکنم ینی راست گفته؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

شما اشتباهت این بوده ک بهش ابراز علاقه کردی حتی خوش قیافه هم باشی هوا برش میداره فک میکنه همه چی تمومه

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢
2706