2410
2553
عنوان

ترشحات بعد از نزدیکی

19488 بازدید | 15 پست

سلام ببخشید خیلی واضح توضیح میدم من در اقدام هستم شبی که رابطه داشتم منی هم وارد واژنم شد البته یکم استراحت کردم بعد دیدم خیلی زیاده رفتم حموم خودمو شستم تمیز صبح تا ظهری فکر کنم خیلی خیس بودم ترشحاتمم سفید وتخم مرغی بود حالا نمیدونم این ترشحات از دخول یا تخمک گذاری اخه چون پری هام نامنطمه نمیدونم از شما می‌پرسم شما هم بعد از نزدیکی وشستن واژن این طوری میشدید ببخشید طولانی شد

خدایا ممنون که کادو تولد بهم نی نی دادی  

اولین بارت بود ک انقد گنگه برات؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

نه عزیزم اخه تو روزهای تخمک گذاری اقدام داشتیم میخوام بدونم با این که خودمو شستم دستمال گذاشتم برای این که تمیز باشم صبح دوباره دستشویی رفتم بعد از اون تا ظهر خیلی ترشح داشتم مثل زمان تخمک گذاری سوالم اینه که شما هم بعد از شستن و چند ساعت گذشتن از رابطه از این ترشحات دارین یا مال من برای تخمک گذاری بوده

طبيعيه عزيزم به خاطر نزديكيه ، مگه زمان تخمك گذاريتو مشخص نكرده بودي؟

والا که کیت گذاشتم بالایی نه خیلی پررنگ بود نه کمرنگ خود خط تست رو میگم خط ازمایش خیلی کم رنگ نبود تقریبا مثل هم بود دوباره همون روز که ترشح داشتم گذاشتم مثل دیروزی بود دوباره عصر هم گذاشتم از صبح کمرنگ تر بود واضح بود که کمرنگ شده حالا میخوام امروزم بزارم ببینم اگه کمرنگ باشه یعنی تخمک گذاری بوده

2714
نه عزیزم اخه تو روزهای تخمک گذاری اقدام داشتیم میخوام بدونم با این که خودمو شستم دستمال گذاشتم برای ...

بله طبيعيه منم وقتي بدون جلوگيري رابطه دارم همينطوري ميشه تا وسطاي روز ترشحات مثل تهمك گذاري دارم

سلام صبح بخیر من دیروز ترشح داشتم سفید وشفاف نبود قهوه ایی بود ودل درد  کیت تخمک گذاری زدم مثبت بود بعداز رابطه هم کمی ترشح داشتم و دل درد و بدنم داغ کرد  امروز صبحم ترشح داشتم چیکار کنم یعنی همون تخمک گذاری از کجا بفهمم اسپرم هست یا نه

یک تجربه:

در زمان تخمک گذاری که اقدام کنید،  و هورمون ال اچ اوج بره و تخمک در کار باشه و دهانه رحم باز باشه.....

منی  خیلی کم بیرون میاد و بعد یه ساعت از رابطه احساس خشکی میکنید.... 

چند روز بعد اضافه خارج میشه.... در زمان های غیر از تخمک گذاری حتی اگه دو ساعت هم دراز بکشین بعد پاشدن احساس ریزش مایع رو خواهیم داشت...

2706