1619
1605
عنوان

ترشحات بعد از نزدیکی

480 بازدید | 8 پست

سلام ببخشید خیلی واضح توضیح میدم من در اقدام هستم شبی که رابطه داشتم منی هم وارد واژنم شد البته یکم استراحت کردم بعد دیدم خیلی زیاده رفتم حموم خودمو شستم تمیز صبح تا ظهری فکر کنم خیلی خیس بودم ترشحاتمم سفید وتخم مرغی بود حالا نمیدونم این ترشحات از دخول یا تخمک گذاری اخه چون پری هام نامنطمه نمیدونم از شما می‌پرسم شما هم بعد از نزدیکی وشستن واژن این طوری میشدید ببخشید طولانی شد

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنون که کادو تولد بهم نی نی دادی  

اولین بارت بود ک انقد گنگه برات؟ 

خوب باشی باهات خوبم. چطوری توو مجازی هم حسادت میکنین لامصباااا😂جواب بعضیا ک درمقابل فهمیدن مقاوت میکنن و فقط حرف خودشومو میزنن و مدام ریپلای میکنن میگم: تو درست میگیییی😂

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

نه عزیزم اخه تو روزهای تخمک گذاری اقدام داشتیم میخوام بدونم با این که خودمو شستم دستمال گذاشتم برای این که تمیز باشم صبح دوباره دستشویی رفتم بعد از اون تا ظهر خیلی ترشح داشتم مثل زمان تخمک گذاری سوالم اینه که شما هم بعد از شستن و چند ساعت گذشتن از رابطه از این ترشحات دارین یا مال من برای تخمک گذاری بوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1522
طبيعيه عزيزم به خاطر نزديكيه ، مگه زمان تخمك گذاريتو مشخص نكرده بودي؟

والا که کیت گذاشتم بالایی نه خیلی پررنگ بود نه کمرنگ خود خط تست رو میگم خط ازمایش خیلی کم رنگ نبود تقریبا مثل هم بود دوباره همون روز که ترشح داشتم گذاشتم مثل دیروزی بود دوباره عصر هم گذاشتم از صبح کمرنگ تر بود واضح بود که کمرنگ شده حالا میخوام امروزم بزارم ببینم اگه کمرنگ باشه یعنی تخمک گذاری بوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عزیزم اخه تو روزهای تخمک گذاری اقدام داشتیم میخوام بدونم با این که خودمو شستم دستمال گذاشتم برای ...

بله طبيعيه منم وقتي بدون جلوگيري رابطه دارم همينطوري ميشه تا وسطاي روز ترشحات مثل تهمك گذاري دارم