1464
1459
عنوان

به نظرتون کدوم موفق تره تو زندگی؟

131 بازدید | 14 پست

کسی که لیسانس گرافیک داره و در تلاشه برای ارشد هم بخونه

یا کسی که دیپلم داره ولی سه چهار تا زبان بلده . نقاشیم انواعشو میکشه

کدومشون از نظر شغلی و کار و اینا و همینطور زندگی خودشون موفق ترن؟

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1436

گرافیک رایانه؟

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

معیار درستی نیست

هر کدوم تلاش بیشتری کنه، وقت و انرژی بیشتری بزاره

سلامت جسمی و روانی بهتری داشته باشه، بهتر میتونه رشد و پیشرفت کنه

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.
1334

تعریف موفق از نظر من اینه که اون شخص به اهدافش رسیده باشه هر کدوم از این دوتا که به اهدافشون رسیده باشن موفق ترن.

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir

كار كه هيچ كدوم ندارن 

٣-٤ تا زبان خوبه،اگر واقعا بلد باشه نه كه دست و پا شكسته 

٣-٤ تا زبانش چيه ؟! 

اونم ارشد خوبه

در يه حدن به نظرم 

خوندن نوت گوشيم هميشه يادم مياره كه چه روزهايي رو گذروندم ...اون وقته كه به خودم ميگم اي ول رفيق، من بهت افتخار ميكنم ...!!!
بله ارتباط تصویری رایانه ای

گرافیک رایانه کلا در آمد زا تره و نو ظهور تره 

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1476