2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
راضی ای خوشگلم؟

آره چرا نباشم

مامانم شب عروسیم چادرمشکی  پوشید، سرسفره عقدم با داداشم نیومدن، موقع شامم رفتن

اصلا ندیدمشون. 

باورت میشه یه دونه عکسم ندارم از عروسیم

فیلمم پارسال گرفتم نگاهش کردم تا چندهفته مریض بودم شوهرم قایمش کرد. 

من مراسم گندی داشتم

ولی برام مهم نیست، بیخیال

♥️به حکمتش دل بسپار♥️
2714
من میخواستم ازدواج کنم با وجود مخالفتشون اما خدا چنان جلومو گرفت که خودم شوکه ام

منم روز رفتنم به ازمایش خون در روم قفل شد 😢 اما خاگ برسرم ک به نشونه های خدا توجه نکردم

چطوري؟

منو هم کلاسیم همو میخواستیم وقتی اومد خواستگاری سرباز و بیکار بود و میخواستن منو ببرن روستاشون واسه زندگی 9 ساعت فاصله دیم بابام مخالفت کرد بعدش خودش و مادرش پیگیر بودن که خونوادتو راضی کن منم دوسش داشتم بهش کمک مالی کردم ماشین خرید آزمون ها رو ثبتنامش کردم قبول شد خلاصه بابام راضی شد البته از ته دل نه میدونستم خونوادم به زور دارن قبول میکنن یه هفته مونده بود به عقد خیلی ترسیده بودم چون مادرم گفت اینا تو رو میبرن روستا کارتو از دست میدی و قراره بهت سخت بگذره چون پولی نداشتن و پسره دهن بین بود و از مادرشم می‌ترسید و خونش هم کنار خونه مادرش بود داخل روستا به خدا گفتم اگه واقعا به صلاحم نیست این ازدواج رو بهم بزن چون خونوادم اصلا نمیخواستن فرداش دیدم هم کلاسیم پیام داده که مادرم یهو مخالف شده میگه اون دفعه جواب رد دادین ضایع شدیم منم دیگه هیچی نگفتم و تسلیم خدا شدم

آره چرا نباشم مامانم شب عروسیم چادرمشکی  پوشید، سرسفره عقدم با داداشم نیومدن، موقع شامم رفتن ...

مهم اینه که تو راضی و خوشحال باشی عزیزدلم 😘

الهی همیشه خوشبخت باشی با همسرت و سایتون بالاسر نیایش و یزدان باشه قشنگم😘😍

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که می سوزد ...
منو هم کلاسیم همو میخواستیم وقتی اومد خواستگاری سرباز و بیکار بود و میخواستن منو ببرن روستاشون واسه ...

دعا خيلي معجزه ميكنه 

واقعا خدا چيزايي ميدونه ك ما نميدونيم 

قطعا اين بهم خوردن به صلاحت بوده

ميشه برا خوشبختيم يه صلوات بفرستين؟لايك نكنيد 😑با تشكر❤️😍

من ازدواج سنتی بودم یعنی اولین بار تو خواستگاری دیدمش و پدر مادرم مخالف بودن اما خودم خواستم الانم خیلی راضیم

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
مهم اینه که تو راضی و خوشحال باشی عزیزدلم 😘 الهی همیشه خوشبخت باشی با همسرت و سایتون بالاسر نیایش ...

فدات شم مررررسی

گذشته در. گذشته. زیاد غصشو خوردم دیگه سنگ شدم مهم نیست برام چون تلافیشو سرشون درآوردم، خیلی جاها اشکشونو در آوردم. دلم تا حدودی خنک شده. 

ممنون از دعای خوبت 😘همچنین برا خودت

♥️به حکمتش دل بسپار♥️
2706