2726
عنوان

سکوت و تحمل یا خاتمه ی یک زندگی اسف بار ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1972 بازدید | 60 پست

بستگی داره در چ حدی دهنتون داره سرویس میشه شرایط چیه!

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

من چند روزه قهرم .فقط بخاطر بچهام هستم والله الان ببرتم دادگاه بگه بچها مال تو جدا میشم .دیگه بریدم همه راه ها رو رفتم همه سختی ها رو به جون خریدم .دیگه‌کارد به استخونم رسیده .نمیخوام بازم خوار شم خیلی بد بریدم  

همین که بتونی خودت باشی کافیه...😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

که قطعا داشتن استقلال مالی برای اقایون میسر نیست چه برسه به خانوما !

چرا نیست...من شاغلم و با این قسمتش مشکلی ندارم.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
بسنگي داره بچه دارند يا نه اگر بچه اي وجود داره بايد دندگي رو ساخت اگر بچه اي نيست هم اول بايد تلاش ...

اگه خواست بخاطر بچه بسازه باید تظاهر کنه که همه چی خوبه وگرنه روح بچه داغون میشه اگه ببینه پدر مادرش دعوا میکنن هی یا محبت نمیکنن بهم

کاربری دست دونفر
2728

من خودم شاغلم در آمدم هم خوبه . ولی فقط به خاطر بچه هام دارم زندگی میکنم. 

مشکلی که با شوهرم دارم اینه که درآمدش خیلی کمه و مسئولیت من تو زندگی زیاد شده . 

دلم رو فقط با یاد خدا آروم میکنم.
خوشبحالتون ... اما باید قبول کنیم کار کمه

من میگم کار کمه اما اگر متخصص کار خودت باشی قطعا یه جایی برات هست..

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
چرا نیست...من شاغلم و با این قسمتش مشکلی ندارم.

خب اخه هست ولی چه کارایی نه حقوق درست درمون هس نه امنیت شغلی و ... تازه باید هر سال خونه اجاره کنه که به یه خانوم تنها سخت خونه میدن تازه بفهمن تنهاس شاید یه جور دیگه نگا کنن واقعا سخته😔😓 وضعیت مستاجری هم که دیگه نگم برات که عذابه 

کاربری دست دونفر
من متاسفانه سند ازدواج دست بابامه وگرنه تا حالا حتما شوهرمو شوتش کرده بودم ور دل ننش بخاطر بچه ننه ب ...

سخنرانی های دکترهمیزو گوش دادید؟ خیلی خوبه وارومت میکنه 

مشکل همسرت مشکل بزرگی نیس گوش کن حتما

گله از دست کسی نیس ، مقصر دل دیوانه ماست😊

طلاق همیشه جسارت نیست

بعضی وقتا فقط خوب و واجبه،اکثر مواقع جسارت اونجاست که بمونی و بسازی

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

من نمیتونم خارج از گود نظر بدم ولی اگه بچه ای وارد زندگیتون شده باید تا اونجایی که توان داری برای ساختن زندگیتون بجنگید 

نه فقط خانومها من آقایون رو هم دیدم که به خاط اینکه سایه مادر بچشون بالای سر بچه باشه خیلی کوتاه میان و زندگی میکنن 

برای خراب کردن همیشه وقت هست به قول معروف ساختن زندگی سخته خراب کردنش که کاری نداره

ولی اگه همه راهها رو رفتی و بازم نمیشه اونوقت دیگه هر تصمیمی بگیری حق داری 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2706