2410
2553

خیلی از ما خانوما بخاطر اینکه پشتوانه ای نداریم به زندگی با همسرانمون ادامه میدیم 

بنظرتون بهتره تمومش کنیم و جسارت به خرج بدیم یا اینکه یک عمر تحمل؟دلیل تونم بگین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من زن باید جسارت داشته باشه. از حق و حقوق خودش بتونه دفاع کنه

علاوه بر اون باید جسارت داشته باشه پای تصمیمش بمونه

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
2720

من میگم باید یه آینده ای رو برای خودت ببینی اگر میخوای جدا بشی یا ببینی...من چندماه پیش واقعا میلم به جدایی بود اما صبر کردم و اوضاع خوب شد شاید چون اوایل ازدواجم بود...اما خب الان اگر یه درصد بخوام جدا بشم فکرم اینه که میتونم استقلال مالی داشته باشم؟مستقل زندگی کنم؟آیا همسرم راحت برام تموم میشه؟

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2714

بستگی داره به شرایط در رابطه با خیانت من همیشه فکر میکردم ادم باید بره الان میگم چرا بره یه نفر دیگه راحت بیاد زندگی شو بگیره البته نباید هم خودش و تحقیر کنه یه جورایی بی تفاوت وبا قدرت 

به نظر من چه ادم میخواد بره چه بمونه باید قدرت داشته باشه یه قدرت ذهنی 

فقط لطف خدا

خب اگه میدونه که میتونه نجات پیدا کنه  و از هر لحاظ مستقل شه اره تموم کنه ولی اگه میدونه وضعش بدتر میشه نه بمونه که بعد پشیمون نشه 

وقتی پول و پشتوانه  کار نداره کجا بخوابه ؟؟ خیابون؟

خونه شوهر که بدتر از خیابون نیس 

کاربری دست دونفر
من میگم باید یه آینده ای رو برای خودت ببینی اگر میخوای جدا بشی یا ببینی...من چندماه پیش واقعا میلم ب ...

که قطعا داشتن استقلال مالی برای اقایون میسر نیست چه برسه به خانوما !

2706