1472
1411

خیلی از ما خانوما بخاطر اینکه پشتوانه ای نداریم به زندگی با همسرانمون ادامه میدیم 

بنظرتون بهتره تمومش کنیم و جسارت به خرج بدیم یا اینکه یک عمر تحمل؟دلیل تونم بگین

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436

من میگم باید یه آینده ای رو برای خودت ببینی اگر میخوای جدا بشی یا ببینی...من چندماه پیش واقعا میلم به جدایی بود اما صبر کردم و اوضاع خوب شد شاید چون اوایل ازدواجم بود...اما خب الان اگر یه درصد بخوام جدا بشم فکرم اینه که میتونم استقلال مالی داشته باشم؟مستقل زندگی کنم؟آیا همسرم راحت برام تموم میشه؟

من متاسفانه سند ازدواج دست بابامه وگرنه تا حالا حتما شوهرمو شوتش کرده بودم ور دل ننش بخاطر بچه ننه بودنش. هرچند مشکل دیگه ای نداره اما همین خصوصیتش و دهن بینیش رو مخمه😔

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونم که خدا خیلی دوسم داره
1447

بستگی داره به شرایط در رابطه با خیانت من همیشه فکر میکردم ادم باید بره الان میگم چرا بره یه نفر دیگه راحت بیاد زندگی شو بگیره البته نباید هم خودش و تحقیر کنه یه جورایی بی تفاوت وبا قدرت 

به نظر من چه ادم میخواد بره چه بمونه باید قدرت داشته باشه یه قدرت ذهنی 

خب اگه میدونه که میتونه نجات پیدا کنه  و از هر لحاظ مستقل شه اره تموم کنه ولی اگه میدونه وضعش بدتر میشه نه بمونه که بعد پشیمون نشه 

وقتی پول و پشتوانه  کار نداره کجا بخوابه ؟؟ خیابون؟

خونه شوهر که بدتر از خیابون نیس 

باید خریدارم شوی تا من خریدارت شوم وزجان و دل یارم شوی تا عاشق زارت شوم من نیستم چون دیگران بازیچه بازیگران اول به دام آرم ترا و آنگه گرفتارت شوم 98.8.3   98.8.8 98.8.20
من میگم باید یه آینده ای رو برای خودت ببینی اگر میخوای جدا بشی یا ببینی...من چندماه پیش واقعا میلم ب ...

که قطعا داشتن استقلال مالی برای اقایون میسر نیست چه برسه به خانوما !

من متاسفانه سند ازدواج دست بابامه وگرنه تا حالا حتما شوهرمو شوتش کرده بودم ور دل ننش بخاطر بچه ننه ب ...

خونه بنام خودته؟

باید خریدارم شوی تا من خریدارت شوم وزجان و دل یارم شوی تا عاشق زارت شوم من نیستم چون دیگران بازیچه بازیگران اول به دام آرم ترا و آنگه گرفتارت شوم 98.8.3   98.8.8 98.8.20
1474

بستگی داره در چ حدی دهنتون داره سرویس میشه شرایط چیه!

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

من چند روزه قهرم .فقط بخاطر بچهام هستم والله الان ببرتم دادگاه بگه بچها مال تو جدا میشم .دیگه بریدم همه راه ها رو رفتم همه سختی ها رو به جون خریدم .دیگه‌کارد به استخونم رسیده .نمیخوام بازم خوار شم خیلی بد بریدم  

همین که بتونی خودت باشی کافیه...😉
بسنگي داره بچه دارند يا نه اگر بچه اي وجود داره بايد دندگي رو ساخت اگر بچه اي نيست هم اول بايد تلاش ...

اگه خواست بخاطر بچه بسازه باید تظاهر کنه که همه چی خوبه وگرنه روح بچه داغون میشه اگه ببینه پدر مادرش دعوا میکنن هی یا محبت نمیکنن بهم

1450