2726

من با سونوی ان تی میشه حدودا ۳۸ هفته و ۵ روز و با پریود میشه ۳۷ هفته و ۵ روز بعضی وقت ها کمردرد میاد سراغم و میره یا شکمم درد میکنه و میره تقریبا ۳ روزه اینجوری شدم و اینکه دکترم و سونو هر دو گفتن اخر ماه بدنیا میاد چقدر احتمال داره زایمان طبیعی رو درست پیش بینی کنن برا شما دکترتون درست گفته بود؟؟؟

من بچه اولم ده روز زودتر از گفده پزشک دنیا اومد

شما دوهفته بیست روز قبل وقت زایمانت تنها نمون

یا برو جایی، یا کسی بیاد پیشت

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من بچه اولم ده روز زودتر از گفده پزشک دنیا اومد شما دوهفته بیست روز قبل وقت زایمانت تنها نمون ی ...

دکتر گفته اخر ماه بدنیا میاد مامانم قرار دو سه روز قبل زایمان بیاد پیشم هی میگم مادر من نصف شب دردم گرفته تا رامسر راه زیاده میگه نه !! زود بیام چیکار کنم اخه

علایمشم اولش مثل درد پریودیه بعد شدیدتر میشه، رفته رفته دردها شدیدتر میشه و فاصله دردها کمتر میشه

من بیشتر کمرم درد میکنه .. ۳ روزه

و عزیزاینکه شما کیسه آبتون پاره شد یا درد کشیدین تو خونه رفتین بیمارستان

دکتر گفته اخر ماه بدنیا میاد مامانم قرار دو سه روز قبل زایمان بیاد پیشم هی میگم مادر من نصف شب دردم ...

احتیاط خوبه

من میگم بچه اولم ده روز زودتر از گفته پزشک دنیا اومد

ولی بچه دومم یک روز دیرتر

ولی خب باید احتیاط کنید، کاش مادرت یکم زودتر بیاد

احتیاط خوبه من میگم بچه اولم ده روز زودتر از گفته پزشک دنیا اومد ولی بچه دومم یک روز دیرتر ...

نمیاد اعصابمو ریخته بهم ولی من قبلا برا دوستم ی شب بیمارستان پیشش بودم زایمان کرده بود ی ذره بلدم + فوقش اتاق خصوصی میگیرم دیگه چه کنم؟!

من خودم ۹ روز بعد ازتاریخ سونو زایمان کردم،

اولش مثل درد پریود هستش بعد کم کم درد بیشتر میشه بافاصله کمتر،تازه امکانش هست که کیسه آب هم همون اول پاره بشه،که منم همینطور شدم

من بیشتر کمرم درد میکنه .. ۳ روزه و عزیزاینکه شما کیسه آبتون پاره شد یا درد کشیدین تو خونه رفتین بی ...

کیسه آبم تو بیمارستان پاره شد

سعی کن زیاد پیاده روی بکنی از الان تا وقت زایمانت

اگر دکتر بهت استراحت نداده

نمیاد اعصابمو ریخته بهم ولی من قبلا برا دوستم ی شب بیمارستان پیشش بودم زایمان کرده بود ی ذره بلدم + ...

انشاالله که براحتی و بی دردسر زایمان میکنی

همون موقع که دردت گرفت باشوهرت برو بستری میشی وچندساعت دیگه به سلامتی بچت بدنیا میاد،بعد از زایمان ب ...

میگم بهتر نیست دردامو تو خونه بکشم راه برم دوش بگیرم اب اینا بخورم بهتر نیست؟؟

2706