2726
عنوان

فاصله سنی بچه دوم چقدر خوبه

585 بازدید | 58 پست

سلام من خووم ۲۳ سالمه یه دختر ۴ ساله فاصله سنی چقدر خوبه باشه برای نی نی بعدی اخه شوهرم میگه زوده بزار بزرگ بشه هزینه ها بالاست کسای که حامله هستین هزینه هاتون خیلی بالاهستش ؟

بین دخترام 3 سال و 3 ماه فاصله سنی هست

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من يكي تو شكممه

همسرم داره واسه دومي برنامه ريزي ميكنه😓😓

ميگه نهايت ٢سال

من يه بچه بيشتر نميخوام ولي اون قبول نميكنه

فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان
2728

سلام عزیزم دختره منم همینقده سنش بنظرم الان وقت خوبیه قبل ازاین ک مدرسه بره شوهره منم دقیقا اینو میگه میگه بزار ۹،۱۰سالش شد خودم دوس ندارم فاصله زیادو

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
من يكي تو شكممه همسرم داره واسه دومي برنامه ريزي ميكنه😓😓 ميگه نهايت ٢سال من يه بچه بيشتر نميخوا ...

حالا شوهر من برعکسه میگه حالا زوده ولی ته دلش بچه میخواد اینا حس میکنم

هزینهه که وحشتتناکه دیروز یه ست غذاخوری دوتا پستونک بهداشتی ایند یه تومن شد هیچیم نخریدیم حالا هر سری میری خرید قشنگ دو تومن میدیم میایم اونم حالا ضروریا نه اضافی

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی
باهم خوب هستن خودت راحتی 

آره خدارو شکر خیلی ‌پشت همدیگه ان 😍

بالاخره سختیا خودشو هم داره

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙
منم دوست ندارم فاصله زیاد را چون همو بعد درک نمیکنن 

اره چون خودمو خواهرم ۸سال فاصله سنی دارسم تا مدرسه رفتم شوهر کرد اصلا حالیم نشد خواهر داشتنو همش تنها بودم

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
2706