2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا نشه، گزینه دانلود داره که

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
2728
میشه ولی چون خیلی واضح هست اما شما بلد نیستید معلومه از اینجا نمیشه یادتون داد باید از یک نفر در کنا ...

وااای رک بودنتو عشقه😂

جهان ریاضی درونم دگرگون شد   ۱+۱=۴؟؟؟؟      چ ترکیب زیبایی. من . همسرم و دوقلوهای نازنینم 
چرا من ندیدم همش دانلود میکردم قبلا

ببین روی کیبوردت روی علامت فاصله چه علامتی کشیده توی آپارات هم همچین علامتی برای برای دانلود کشیده

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
ببین روی کیبوردت روی علامت فاصله چه علامتی کشیده توی آپارات هم همچین علامتی برای برای دانلود کشیده

ببین من کاردانی کامپوتر دارم 😂😂علامت دانلود میدونم چه شکلیه 24دارم دانلود میکنم  ولی چون عجله داشتم دوستم برام یه لینک فرستاد چون طراحیش شبیه اپارت بود فک کردم اپارته گفتم شاید جدید تغیرش دادن .واقعا ممنون از توضیح

ببین من کاردانی کامپوتر دارم 😂😂علامت دانلود میدونم چه شکلیه 24دارم دانلود میکنم  ولی چون عجله ...

قربونت😂😘 فقط خواستم کمک کنم

2706