2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خرما بده بهش بخوره 

نادعلی بخونه 

انشاالله راحت زایمان کنه و نی نیشو سالم بغل کنه 

براش آیه الکرسی میخونم

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤

آبجی توروخدا توروخدا به این لحظه قسمت میدم برای منم دعا کنی خاله بشم 😢😢😢😢😢😢😢😢

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
ممنونم عزیزم 

بگو برای منم دعا کنه😍

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤

سوره انشقاق بخون براش

ای خدا یا امام حسین ینی میشه یه روز بیاد منم پشت در اتاق زایمان برای خواهرم دعا کنم که زودتر نی نیش بدنیا بیاد؟؟؟😢😢😢😢😢😢😢😢

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

تاموقع دنیااومدنش به کسی چیزی نگیدراحت ترزایمان میکنه من خودم همه فهمیدن و۱۸ ساعت دردکشیدم ولی جاریم مامانش نذاشت کسی بفهمه توی ۴ساعت فول شدوخداروشکربچش به دنیااومدقدیمیا حرف بی حساب نمیزنن

همش گریه میکنه راضی نیست چیزی بخوره میگه میترسم وجیغ میزنه😭

بهش بگو به اون لحظه فکر کنه که قراره بچشو ببینه

نمیدونی چند سانت بازه؟

2706