1507
1482
عنوان

خواهرم داره زایمان میکنه

350 بازدید | 27 پست

توروخدا براش دعا کنید یک ساعت ونیمه که درداش شروع شده زایمانش هم طبیعیه دعا کنید راحت زایمان کنه 😭😭

هیچ وقت،کسی روقضاوتنکنید؛سرنوشت اینقد دنبالتون میکنه،تا توی یه کوچه ی بن بست شمارو توهمون شرایط قرار بده....

ان شاءالله ک زودتر بچه دنیا بیاد هر دوشون سالم و سرحال

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جهان ریاضی درونم دگرگون شد   ۱+۱=۴؟؟؟؟      چ ترکیب زیبایی. من . همسرم و دوقلوهای نازنینم 

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

خوش بحالش حالشو خریدارم ....بهش بگو واسه همه مریضها و منتظرها دعا کنه 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر واسه لاغر شدنمه .....خدایا ۳ساله محرم میاد و من باشوهرم هرسال عهدبستم سال دیگه بچه بغل برم روضه اخه چرا شرمندم میکنی.....منو که قبول نداری به حرمت اقااباالفضل ناامیدم نکن......میشه این سال اخرین سال انتظارم باشه؟خواهش میکنم ازت خدای مهربونم به جون عزیزات تنهاو غریبم بهم رحم کن.‌..لطفا واسم صلوات بفرستین شاید خدا حاجتهای دلمو داد
1436

خرما بده بهش بخوره 

نادعلی بخونه 

انشاالله راحت زایمان کنه و نی نیشو سالم بغل کنه 

براش آیه الکرسی میخونم

قانون نی نی سایتی ها:یه تاپیک میزنی نظر اول تعریفت کرد یعنی حله همه پشت سر اون تعریفت میکنن ولی وای بحالت نظر اول خار داشته باشه و ادامه ماجرا..😞😞
ان شاءالله ک زودتر بچه دنیا بیاد هر دوشون سالم و سرحال

انشالله😭

هیچ وقت،کسی روقضاوتنکنید؛سرنوشت اینقد دنبالتون میکنه،تا توی یه کوچه ی بن بست شمارو توهمون شرایط قرار بده....
خرما بده بهش بخوره  نادعلی بخونه  انشاالله راحت زایمان کنه و نی نیشو سالم بغل کنه  ...

ممنونم عزیزم 

1334
خوش بحالش حالشو خریدارم ....بهش بگو واسه همه مریضها و منتظرها دعا کنه 

همش گریه میکنه راضی نیست چیزی بخوره میگه میترسم وجیغ میزنه😭

سوره انشقاق بخون براش

ای خدا یا امام حسین ینی میشه یه روز بیاد منم پشت در اتاق زایمان برای خواهرم دعا کنم که زودتر نی نیش بدنیا بیاد؟؟؟😢😢😢😢😢😢😢😢

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری خواهرم😇😍

تاموقع دنیااومدنش به کسی چیزی نگیدراحت ترزایمان میکنه من خودم همه فهمیدن و۱۸ ساعت دردکشیدم ولی جاریم مامانش نذاشت کسی بفهمه توی ۴ساعت فول شدوخداروشکربچش به دنیااومدقدیمیا حرف بی حساب نمیزنن

بهش بگو به اون لحظه فکر کنه که قراره بچشو ببینه

نمیدونی چند سانت بازه؟

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری خواهرم😇😍
1396
ایشالا💖خبرشو بده ریپلای کن نی نی ش چیه

نینیش دختره انشالله خبرت میکنم دعا کن راحت زایمان کنه اذیت نشه من که خیلی اذیت شدم سر زایمانم دخترم نزدیک بود خفه بشه تا دنیا اومد رنگش آبیییی حتی ماما بهم گفت یه خورده دیگه اگه میموند میمرد بچت😢

بهش بگو به اون لحظه فکر کنه که قراره بچشو ببینه نمیدونی چند سانت بازه؟

نه هنوز نمیدونیم به ماماش رنگ زدیم گفت سریع بیارینش بیمارستان

اخی خب حق داره ولی شما به زور اب میوه بهش بدین 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر واسه لاغر شدنمه .....خدایا ۳ساله محرم میاد و من باشوهرم هرسال عهدبستم سال دیگه بچه بغل برم روضه اخه چرا شرمندم میکنی.....منو که قبول نداری به حرمت اقااباالفضل ناامیدم نکن......میشه این سال اخرین سال انتظارم باشه؟خواهش میکنم ازت خدای مهربونم به جون عزیزات تنهاو غریبم بهم رحم کن.‌..لطفا واسم صلوات بفرستین شاید خدا حاجتهای دلمو داد

من براش صلوات میدم.

انشالله راحت زایمان کنه و بی خطر و بچه خودش سالم و صحیح باشن..

مبارک باشه❤❤❤

برا تو دلی منم اگر تونست دعا کنه عاطفه ام

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا فاطمه الزهرا(س) مواظب تو دلیم باش❤برا سلامتی نی نی ام صلوت تونستید بفرستید🙇.برای سلامتی نی نی خودتون ذکر (توکلت علی الله)۱۰۲۳مرتبه ؛106بار ذکر بسم ا...؛۱۴۰بار صلوات بفرستید.منم دعا کنید
آبجی توروخدا توروخدا به این لحظه قسمت میدم برای منم دعا کنی خاله بشم 😢😢😢😢😢😢😢😢

حتما عزیزم انشالله تو هم خاله میشیییییی ❤

1508