2733
2734

خانما من چندجلس میرم ایروبیک بعد ب مربی گفتم وزن و سایزمو نمیگیری گفت ن هیچجا ایروبیک سایز و وزن نمیگیرن گفتم جای قبلی ک میرفتم میگرفت گفت اونجا ب درد نخور بوده😑😑

خواستم ببینم واقعا جاهای دیگه هم اینجوریه؟

خب اگه سایز نگیره چجوری بفهمم کم میکنم یا نه

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
@پری-زاد دوستمون تگ نشدن، اگر میتونید خودتون زحمت بکشین. حرفه ای باشگاه میرن و واردن..

@پری_زاد   دوستمون گفتن تگ کنم 

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
وزنو که من باشگاه رفتنی خودم میگیرم سایزم یجا رفتم نگرفت یجا دیگه رفتم گرفت

انگار هرکی هرکیه پس

من ایروبیک نرفتم. خودت ترازو نداری؟ باشگاه ترازو نداره؟ من هر باشگاهی رفتم ترازو بوده هر کسی می خواس ...

ترازوش خراب بود...اصلا اینجوری ک گفت خورد تو ذوقم اونجوری ک بدونی هرماه سایزتو میگیره بیشتر ادم تلاش میکنه

خانوما بدنسازی باعث کم شدن سایز میشه؟یا قبلش یه ورزش دیگه باید انجام داد؟

تا اونجایی ک من میدونم بدنسازی واسه سفت شدن عجله هاست اگه میخوای سایز کم کنی تی ار ایکس و ایروبیک خوبن

2706