2733
2734
عنوان

🌸تاپیک بیان سوالات و خبر حاجت روایی**** در مورد ختم سوره حمد100 تایی🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 1581 بازدید | 153 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من یه چیز تقریبا ناممکن میخوام امیدوارم دست خالی از این ختم نرم 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 
شما و همه اعضا حاجت روا باشید.

عزیزم من باید روز 14 دی ختمم رو انجام بدم؟؟بعد اونوقت اون کاربری رو که انتخاب میکنیم براش حمد بخونیم فرقی نمیکنه کی باشه؟؟

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
2731
عزیزم من باید روز 14 دی ختمم رو انجام بدم؟؟بعد اونوقت اون کاربری رو که انتخاب میکنیم براش حمد بخونیم ...

نه هر روز سوره حمد می خوانید. روز 14 دی نوبت شما میشه و شما و همه اعضای لیست در همه روز ها و همین روز سوره حمد می خوانید.

2738
نه هر روز سوره حمد می خوانید. روز 14 دی نوبت شما میشه و شما و همه اعضای لیست در همه روز ها و همین رو ...

سلام عزیزم

پیشاپیش حاجاتتون روا💖

ی سوال دارم

من از اون روز الان آنلاین شدم منتها ی پیشامد داشتم و تا الان نتونستم هیچ سوره ای برا نفرات بخونم‌..از امشب به ترتیب براشون میخونم

امیدوارم  خدا قبول کنه💖🙏

زندگی را زندگی باید کرد💖

سلام دوستم من امشب فکر کنم جای 50تا پنجاه یکی صلوات  فرستادم بعد دوباره برگردوندونم اون یه دونه رو ینی اشتباه شده؟

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

سلام خانوما منم تا الان خوندم 

حاجت همگی روا ان شاءالله 

سعی کنید برای هر کس رو همون روز بخونید لطفا 

💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2706