2726

حالا خوبه شوهرمو سال تا سال نمیبینه، کار شوهرم رو کشتیه و خودمم سه ماه یه بار میبینمش، ولی چند وقت پیش یه مراسمی بودیم که این خانمم اونجا بود، یه لباس ناجور هم پوشیده بود، یه لحظه دیدم با شوهرم بدجور همو نگاه میکنن! به رو خودم نیاوردم! چندین بارم شنیدم که زنه گفته فلانی (شوهرم)خیلیی خوبه باشخصیته و خوشبحال فلانی(من)!!! خودش یه شوهر داره که میلیاردر، خوش قیافه، دست و دلباز 

نمیدونم چرا شوهر منو میبینه اینجوری میشه! مطمئنم که قبلا هم همو دوست نداشتن و ارتباطی هم نداشتن باهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اون هیچی. شوهرت چرا یجوری نگاش میکرد

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

به این نتیجه رسیدم اون مردی ک دیگ خیلییییی وفاداره و خیلی خووووبه دیگ یه نظر نگاه کردن و دونظر نگاه کردن رو  صد درصد داره مردا نمیتونن ب شریک خودشون خیانت نکنن چون همیشه دنبال چیزای جدید هستن ن قیافه خوششون میاد با اخلاق جدیدی اشنا بشن البته تو ایران فعلا ایطوره چون مردم هنوز ب طرز پوشش زنا عادت نکردن اما جاهای دیگ مردا براشون یه چیز عادیه

خدایا همیشه باش💫😍

همیشه پای یه دختر خاله در میان است🤨

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

ینی اگه من باشم تمااااام دخترای فامیل شوهرمو آتیش میزنم

مخصوصا دختر عموش😡وقتی میبینن طرف زن داره چرا دست بردار نیستن

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی مهربون♥️
2706