2726

من صورتم لاغر دوست دارم پرتر بشه چه راهی وجود داره

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

من همیشه تولیه میخورم😋😋

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
آب سانی زیا ...ماسک خیار زیاد بزا   عزیزم...ماساژم خوبه‌...ورزش صورت ...بادکش صورت و روغن های گ ...

ابرسانی یعنی اب زیاد بخورم

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
روزی یک سیب پخته بخور  قرص مخمر آب جو

قرص مخمر جبه اینا واقعا تاثییر داره

چی هست

نموگم 😋

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
هم آب زیاد بخور هم ماسک خیار زیاد بزا  ..هم ماساژ بده

من خودم صورتم کشیده اس اصلا دوست ندارم احساس میکنم اگر پر بشه خیلی خوشگل تر بشم