2733
2739
عنوان

پادکست گوش میدین؟ 🗣️🗣️🗣️

2060 بازدید | 20 پست

اگه گوش نمیدین گوش بدین، یه channelB هست گزارش های واقعی میزاره، از اتفاقای واقعی، خیلی جذاب تر از داستانی های زندگی اینجاس😁 و خیلی جالبه بعضیاش، بیشترش تم جنایی داره ولی در مورد چیزای دیگه هم پیدا میشه توش، یکی داره در مورد ساحره سوزی!! توی گینه نو، من اصن در مورد گینه نو هیچی نمیدونستم ولی خیلییی جالب بود، آدم ریشه خیلی از انحرافات رفتاری آدما رو میفهمه، خرافه، حسادت، جنگ،... انگار چشمت باز میشه که اعتقادات خرافی ای که شاید ما هم برامون عادی شده چقد مسخره و دور از واقعیته، چقد سطح پایینه همچین افکاری، 

خلاصه که از کتاب خوندن آسونتر و از موزیک گوش دادن جالب‌تره، امتحان کنین❤️ ❤️❤️

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
کوجاست؟ من تد گوش میدم بیشتر

به تد گوش دادن که ادامه بده اینم ولی جای خودشو داره، آپ پادکست گیر دانلود کن یا با اسپاتیفای گوش بده، توشون سرچ کنی یا اسم خود channelB رو سرچ کنی پیداش میکنی

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
2738
رمان میخونن بصورت ویس؟   من تاحالا گوش نکردم

رمان هم هست ولی توی این کانالی که من گفتم نه، پادکست زیاده اپ ش رو نصب کنی مثه برنامه های تلوزیون در انواع و اقسام مختلف هست هر موضوهی دوس داشتی میتونی گوش بدی

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
رمان هم هست ولی توی این کانالی که من گفتم نه، پادکست زیاده اپ ش رو نصب کنی مثه برنامه های تلوزیون در ...

سرچ کردم اپلیکیشن پادکست اما هزارتا اومد نمی‌دونم کدومش بهتره تا دانلود کنم

Your smile is more beautiful than everything for me❤️
2706