2733
2734

بچه ها یه خواستگار خواهرم داره افسریه سپاه هس فعلا دانشجوئه توروخدا اگ چیزی میدونید راجب کارشون ماموریت رفتناشون و اینا کمک کنید براتون صلوات میفرستم

درمرحله اشنایین فعلا و من و مامانم میدونیم فقط بچه درچ حد امنیتیه مثلا اوایل حتی دقیق شغلشو بهش نگفته بود گفته بود اول اگ همو خاستیم ازلحاظ اخلاقی و اینا بعد بهت میگم اونم فک کن یا مثلا درماه 1هفته میره ماموریت و هیچ خبریم ازش نیس یعنی گوشی نمیتونه ببره

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من همسرم نظامی به خواهرت بگو خوب فکراشو بکنه خیلی شغل سختیه

واقعام سخته 

نمیدونم خودشون خیلی همو دوس دارن 

میشه از اقات بپرسی درچحد امنیتی ان اخه مثلا فک کنم میگفتن ک حتی برای انتخاب همسر تو کارشونم یه سری قوانین هس ک خودشون تحقیق میکنن راجبش درسته؟؟

من پدرم و شوهرم نظامین..پدرم روز درمیون نیست شوهرم از صبح تا شب🤦‍♀️

ولی سپاه ماموریت زیادی نداره! بیشترشون اداری خدمت میکنن

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  
2738
شوهر من نظامی هست. سخته خیلی سخته. مخصوصا اگه توی یه شهر دیگه م غریب باشی.. ماموریت رفتن ک نگو عذابه ...

شوهر شماهم افسریه؟؟؟ 

ببخشید میشه از اقاتون بپرسید درباره شرایط کار و نکات کار اینا دانشجو دانشگاه امام حسینه خواهش میکنم لطفا اگ خاستی هم درخواست میدم خصوصی بگو

واقعام سخته  نمیدونم خودشون خیلی همو دوس دارن  میشه از اقات بپرسی درچحد امنیتی ان اخه مث ...

اره قبل عقد شناسنامه منو برد ی فرم پر کرد.اونام تحقیق کردن ک مثلا پدر و مادر خواهر و برادرم مشکل سیاسی یا پرونده خاصی نداشته باشن بعد میزنن ازدواج با این نفر بلامانع

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  

همسر من نظامی هست، ولی سپاه نه.

اونقدرم امنیتی نیستن ، کلا احتیاط میکنن و مرموز بنظر میرسن از بیرون.

شغل سختیه ، تمام وقتایی که بقیه ی زن و شوهرا با همن ، تو تنهایی.(به خواهرت بگو اینو)

البته شغل همسر من اینطوریه ؛ شاید اون آقا متفاوت باشه.

2706