2726
عنوان

پسرم🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃

629 بازدید | 70 پست

من بارداری خیلی سختی رو گذروندم ،بعدبه دنیا اومدن پسرم هم وضعیت به خاطر رفلاکس و الرژی به پروتیین شیرگاوی که داشت سخت تر شد اینقدر گریه میکرد کسی هم نبود کمکم تا جایی که تا مرز روانی شدن رفتم،،،الان ۲سال و نیمه است و خیلی خیلی خیلی شیطونه ،،چیزی تو خونه ما سالم نمونده تمام دیوارارو خط خطی کرده زده دیوارا رو با مداد سوراخ کرده پرده ها رو کنده جاروبرقی رو شکونده و.....درست هم حرف نمیزنه و هنوز پوشکه،،،،دیروز خواهرم اومد خونمون بهم گفت...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جاروبرقی رو چجوری شکونده؟؟؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2728
اسکارلت واس کدوم کارتون بود؟؟؟ اسمش آشناس

فیلم بربادرفته

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

اینم مدل جدیده تاپیک زدنه

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

مامان گفته خیلی نگران پسر مریمم،،،چون هنوز درست حرف نمیزنه و پوشک هم هست،،،،الان خودم از دیروز تو فکرم ،،میگم شاید سالم نباشه ،،شما تو دور و اطرافتون بچه اینجوری نداشتنین که بعد بهتر بشه

الهی ماشالله چقدر شیطونه اینجور بچه ها نازن ولی مادرشون خیلی اذیت میشه

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!

دختر منو توصیف کردی و همچنین خودم رو دقیقا

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤

احتمالا گفته بیش فعاله.آره؟

2706