1472
1411

منظورت رو نمیفهمم 

بهم میگه یه چیزی تو چشاته ،که وقتی نگاش میکنم غرق اون معصومیتش میشم ،میگه وقتی نگاش میکنم تو یه عالم دیگه هستم ،میگه حاظرم  دو دقیقه بیشتر دعوامون طول بکشه تا اون چشای عصبی رو بیشتر ببینم میگه چشات سگ نه عشق داره 😊😍

ببر جراح عمومی نگاه کنه یام متخصص اطفال

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1473

نفهميدم منظورتو

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"
1334
1476
خب حلقه تو حیته تخصص من نیست...من پسرم سنتی بودش

پسر منم سنتی بود ، خیلیم عالی بود اما واسه خواهرزادم اونم سنتی بود ولی الان ظاهرش یکم نافرمه و خواهرمم خیلی نگرانه اما همه میگن بزرگتر بشه اوکی میشه

بخند! بذار همه بدونن ک قویتر از دیروزی 💪💪
پایین کلاهک،یه قسمتیش درحدنیم میل بازه

فكر كنم طبيعيه به شوهرت نشون بده مردا هم ميفهمن طبيعيه يا نه

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"
1457