2733
2734

سلام. من جهاز کامل خریدم همه چی با بهترین کیفیت تو عقد نامه فقط ۳۰ تومن نوشتن اونم از طرف پسر حالا من حدود ۷۰ تومن جهاز خریدم بعد بهش گفتم بیا امضا کن ک من اینقدر جهاز بردم همینو گفتم رفت رو هوا خیلی بدش اومد عصبی شد اینم بگم خانوادم خیلی ارومن و اهل سیاستم نیستن خدا شاهده فوقالعاده هم احترامشو میگیرن . ولی طرر تفکرش مثل من نیست اصلا باهم نمیخونیم. حالا اون جدا کار ندارم. الان سه روزه خونمون نمیادو هی میگه از خانوادت ناراحتم ب من توهین کردین دیگه خونتون نمیام بعد عروسیم هفته ای یه بار بیشتر نمیزارم بیای اینجا و دوس خانوادت ندارم اعتماد بم ندارنو فلانو....البته اینم بگم ادم دم دمی مزاجی هست. منم باهاش دعوام شد گفتم هرجور میخوای در خدمتم اونم گفت طلاقت میدم دیگه باهات زندگی نمیکنم نمیشه اینجوری تو ب حرفم گوش نمیدی ارزش برام قائل نیستی البته میدونستم از ته قلبش نیست و عاشقانه دوسم داره و زودم از حرفاش پشیمون میشه ولی خیلی غرورش زیاده حالا خانوادم دو دلم کردن میگن فکراتو بکن این اخلاق نداره بری زیر یه سفف باهاش باید هرچی میگه بکنی

کاربر ۹۶ ام ک بار ها رمزمو یادم رفته😪

چقدر منم منم داره..مگه اون باید اجازه بده تو کی خانوادتو ببینی..دمشو قیچی کن بابا😑

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اون عقدنامه واس بردن جهاز دیگه چه رسمیه

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

ببین اگه فاکتور های خریدتو نگه داری همشونو و از مغازه دارا امضا میگرفتی و بعد ازچیدن حهازت یک فیلم از خونه میگرفتی اکی بود نیاز نبود نامزدت امضا کنه، یک مدت هم به نامزدت خیلی احترام بذار صد در صد عوض میشه اخلاقش اگه نشد بعد به طلاق فکر کن

به نظر منم ادم جالبی نیست 

اون چکاره س که بگه هفته ای یه بار میزارم بیای 

اون هفته یه بارم خون به دلت میکنه 

خودش هم بیخود نمیاد 

مردم میزنن تو گوش داماد باز از در و پنجره میره تو 

ولش کن

2738

دوره نامزدیت طولانی تر کن.    باید بیشتربشناسیش.....

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖

حتما ازش رسید جهزیه رو بگیر خدایی نکرده بعدا تو داستان استرداد ب مشکل نخوری ، ضمنا بنظرم خیلی رفتارش بچگانست مگع چندبار ب دنیا میای بخوای هی اره بدی تیشه بگیری ، ادم ازدواج میکنه ارامش بگیره

به مردی ک ب این راحتی حرف طلاق میزنه اعتماد نکن بیشتر فکر کن 

عزیزم خانوادت درس میگن ...بهتره بیشتر فک کنی ...قطعا موردای بهتری هم هست ...همه چیز ازدواج نیس ...

بیشتر فکر کن...تو ی پوئن مثبتی که داری واسه جدایی خانوادت پشتتن پس بدون هیچ احساس و با عقلت تصمیم بگیر ..الان با خودت میگی ازدواج کنیم خوب میشه ،بچه دار شیم خوب میشه، دوسال بگذره خوب میشه،این آقا همینطور اگر میخوای مبارکه اگر نه هم...

در هر حال موفق باشی گلم..

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

اگه عقد نکردی میشه رو رفتاراش بیشتر فکر کنی  

بگو این یه رسم بی احترامی نیست 

و باید پدرت بهش میگفت یا به پدرش میگفت شاید شما گفتی ناراحت شده 

ولی نزار اول زندگی این بحثا پیش بیا حرمتاتون نشکنه اول بسم الله بهتره چون اصولا بزرگترا پا در میونی میکنن و جدا نمیشین فقط این دلخوری میمونه

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 

فکرکنم سنش و حال و هواش مناسب ازدواج نیس

آخه حتی هنوز نمیدونه احترام به خانواده همسر مهم ترینه... 

اصلا توی مخیله من نمیگنجه مردی به بلوغ و ثبات رسیده باشه اما توی نامزدی حرف طلاق بزنه

2706