2733
2734

بچه ها میخام براتون بگم از ناراحتیم

ما سه ماه پیش رفتیم خونه مادرشوهرم . مامانم خاله شوهرم رو دیده بود و گفته بود میخایم بریم مسافرت خلاصه ما شب رقتیم خونه مادرشوهرم ک همه پریدن بهمون ک شما رفتین مسافرت و نگفتین☹ ایقد بهم حرف زدن و منم تاااا اخرجوابشون دادم

اینم بگم ک اصلا محبت ندارن و هیچ کمک مالی نکردن 

هیچ کمکی خلاصه بگم براتون

مادرشوهرم خیلی پرتوقعه هی میگ ماشینتون رو بدین برادرشوهرم و..

شوهرم کمرو و بی زبونه منم مجبور شدم جواب بدم

گدشت و گذشت تا امروز ک نذری داشتن ب احترام پدرشوهرم ک اومد دنبالمون و گفت بیاید و زنگ زدن مادرشوهرم ب گوشی شوهرم ما هم رفتیم

رفتیم متوجه شدم ک ن مثل اینگ این سه ماه از درو همسایه تا قوم و اشنا مادرشوهرم پشت سرم خیلی حرف زده عادتشه

خیلی دو روروهه خیلییییی

جلو همه خوبه وقتی کسی رفت پشت سرش خیلی حرف میزنه

میخام بگم چقد ی ادم میتونه رذل باشه احه چقدددد

خیلی ناراحتم خیلی خیلی

ایقد ناراحتم ک چرا خدا نمیزنه ب ادم دو رو 

چرا ی ادم باید ایقد زرل باشه خودش دعوا انداخت و ...مارو مقصر نشون داد 

دایی شوهرم حتی جوابمم نداد و همه باهام سرد بودن

بگین من با اینا چیکار کنم

بگین و بگین و من اروم شم دلم خیلیییی شکسته خیلی

همه از من میترسن ..من از تو.... خخخ اینو شوهرم میگه😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدای سرت عزیزم این اتفاق برای منم تو عقد افتاد کل طایفه شوهرم با من منت داشتن عوضیا ولی خدا یه انتقام سخت از مادرشوهرم گرفت حالا اینقد منو قبول داره و دوسم داره..اگه بی گناه دلت شکسته باشه فقط بشین و منتظر باش زمین گرده

خدایا شکرت برای سلامتی و آرامش همیشگی من و همسرم و دخترم...
2731
فدای سرت عزیزم این اتفاق برای منم تو عقد افتاد کل طایفه شوهرم با من منت داشتن عوضیا ولی خدا یه انتقا ...

امیدوارم هفته ای یکبار میرفتیم خونشون میرفت پشت سرمن ب همه بد میگفت من همیشه با ذره بین دنبال رفتار خودم بودم بعد ک فهمیدم ن مثل اینکه یکی همیشه دنبال فتنه اس

تو عقد بلایی سرم اورد ابرو برام نداشت

الانم خواستگار میاد برا خواهرم میاد بد ما رو ب درو همسایه میگه

امیدوارم هفته ای یکبار میرفتیم خونشون میرفت پشت سرمن ب همه بد میگفت من همیشه با ذره بین دنبال رفتار ...

ایشالله سر عقل بیاد خیلی سخته بعضیا از خدا نمیترسن از آدم بی آبرو خیلی باید ترسیدولی غصه نخور گلم یه روزی میفهمه شک نکن

خدایا شکرت برای سلامتی و آرامش همیشگی من و همسرم و دخترم...
ایشالله سر عقل بیاد خیلی سخته بعضیا از خدا نمیترسن از آدم بی آبرو خیلی باید ترسیدولی غصه نخور گلم یه ...

امیدوارم جواب دل شکستمو بده

2738