2726
عنوان

یه سوال دارم راجب دین

270 بازدید | 19 پست
سوالم اینه ک ما انسان ها با جسم و عقل جسمانی ک داریم تصمیم میگیریم چه کاریو انجام بدیم حالا این کار میتونه گناه باشه یا ثواب فرقی نمیکنه اونوقت چرا روح ما اون دنیا باید جواب پس بده روح ک کاری نکرده همه کارهارو جسم انجام داده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

روح اون دنیا به جسم برمیگرده و عذاب میشه دیگه قیامت جسما از تو قبر درمیان وروح بهش برمیگرده ومحاکمه میشع

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

روح از جسم جدا نیست 

به عبارتی در کنار هم‌معنا پیدا میکنن 

شما تو همین دنیا هم ی کار اشتباه انجام میدی اول روی روحت تاثیر میزاره و ناراحت میشی یا احساس پشیمونی میکنی یا ... 

چه برسه به اون دنیا ...

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

عزیزم در این دنیام تمام کارها تحت نظر روح و روانت هستن و جسم فقط یک کالبد میمونه... دقت کردی شب ک میخوابی روح از تنت جدا میشه ولی فعالیت جسمانی تو تمام میشه چون دستور دهنده ی اصلی اون نیست

وا چه سوالی.....مثل ترامپ فقط دستور میده بقیه میکشن ترامپ کاری نمیکنه شاید هم اصلا بلد نیست اسلحه هم بدست بگیره.....اون هیچی کسی رو نکشته فقط دستور داده سزبازاش کشتن.....پس اصلا مجازاتی نداره سربازاش باید مجازات بشن

مث اینه پا بره جایی ما کفشو تنبیه کنیم 

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2706