2733
2734
عنوان

دامپزشک ها بیاین

41 بازدید | 2 پست

سلام خسته نباشید. من یک مرغ یک ساله دارم که تو آپارتمان نگه میدارمش از بچگیش تنها بوده و عادت به تنهایی داره. دوهفته دادم به یکی از دوستام که خروس داشت که تنها نباشه و گفتم شاید براش بهتر باشه ولی الان بعد دوهفته دوستم گفت باهم نساختن و مرغ من همش فرار میکرده الان هم که آورده برام مرغم و همه ی پرهای بدنش ریخته پر سرش و هم خروسه کنده لاغر شده خیلی و صدای خس خس میده گلوش و امروز دیدم یک چیز قرمز مثل خون انگار چرک گلو باشه از دهنش اومد بیرون و تو این دوهفته تخم نزاشته چیکارش کنم یعنی چه اتفاقی برای مرغم افتاده خیلی ناراحتم و از دست دوستم شاکی ام چون میگه سه وعده فقط بهش غذا میداده درصورتی که همیشه من جلوش تخم مرغ و برنج و مرغ و پنیر و ماست و ذرت با گندم میزاشتم و عادت به این نوع غذا داشته و اون طرف در روز یک بار برنج و ماست میریخته و دونه پارس حالا نمیدونم چش شده لطفا کمکم کنین😭😭

😶😶😶😶😶

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.