2737
2734
عنوان

حس ششم

124 بازدید | 25 پست

کسی هست حس ششم قوی داشته باشه؟ الکی نه.. جدی حس ششمش عالی باشه

گر یارای دیدن نیکی ها را داری بدان که درونت نیکوست.. زیرا که جهان آینه تمام نمای انسانهاست..

چیه چیزی شده

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کسی اومد به منم بگه

اون چیزایی که از خدا می‌خوام بهش میرسم؟همش مادیه

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم
شما حس ششمت قویه؟

هعی همچین

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2738
کسی اومد به منم بگه اون چیزایی که از خدا می‌خوام بهش میرسم؟همش مادیه

مادیات تا تلاش نکنی بهشون نمیرسی.شاغلی 

هعی همچین

میتونی راجع به من و آیندم حدسی بزنی؟ این که کی ازدواج می کنم؟ همسرم از لحاظ چهره چطوره؟ دوسم داره؟

گر یارای دیدن نیکی ها را داری بدان که درونت نیکوست.. زیرا که جهان آینه تمام نمای انسانهاست..
مادیات تا تلاش نکنی بهشون نمیرسی.شاغلی 

خودم نه ولی شوهرم خیلی تلاش میکنه

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم
میتونی راجع به من و آیندم حدسی بزنی؟ این که کی ازدواج می کنم؟ همسرم از لحاظ چهره چطوره؟ دوسم داره؟

تا حالا خاستگار رد کردی

خودم نه ولی شوهرم خیلی تلاش میکنه

شما چرا کار نمیکنید میتونید توی یه هنر کار یا حرفه ای که استعدادشو داریو خیلی پیشرفت کنید

2706