2733
2734

بوده اگه هست چطوری میشه بگیدمن دچاراسترس واضطراب طولانی مدت شدم همش بی دلیل حالم بدمیشه

دلم سیوسرکه میجکشه مثلادوهفته رفتم مسافرت خونه بابام هیچ بهترنشدم بدترشدم اومدم

یه پسردارم عاشقشم میخوام واسش یه آجیه نازبیارم.ایشالله خداقسمت کنه .صلوات بفرستید.ممنون😘

ازفردادوباره برم باشگاه تاثیرداره توحالم ورزشوشروع کنم هرروز ۲ساعت؟

یه پسردارم عاشقشم میخوام واسش یه آجیه نازبیارم.ایشالله خداقسمت کنه .صلوات بفرستید.ممنون😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرگز شدنی نیست. تمام راه ها بجز روان درمانی اساسی

در بهترین حالت فقط مسکن های موقت و زود گذر هستن. ورزش سفر مطالعه رفت و امد و.... هیچ کدوم درمان نیست فقط مسکن موقتی

مثل اینه کسی خودش آپاندیس خودش عمل کنه

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2731
چه خطرناک خودتونو درمان کنید من خیلی استرسی بودم اما بهترممم

چی خطرناکه'؟

هرگز شدنی نیست. تمام راه ها بجز روان درمانی اساسی در بهترین حالت فقط مسکن های موقت و زود گذر هستن. ...

برم روان درمانی؟

استرس اینقدر شدید

اره دلشوره شدید واسترس یهویی توبدنم میپیچه ولم نمیکنه 

2738
اره دلشوره شدید واسترس یهویی توبدنم میپیچه ولم نمیکنه 

درمانش کنید بنظرم تحقیق کنید و پیش یک متخصص معتبر برید از طرفی مدیتیشن کنید و جملان تاکیدی بگید خودتون ذهنتونو اروم کنید حتی اگر متخصص براتون دارو تجویز کرد خیلی مهمه که به این باور برسید که حدود ۹۰ درصد چیزایی که استرسشونو میکشید یا رخ نمیدن یا ارزش استرس شما رو نداشتن باید به خودتون ارامش بدید و کنی خوشبینی رو تمرین کنید.

برم روان درمانی؟

بله حتما

حتی دارو درمانی هم اثرات پایدار نداره

استرس و دلشوره  از طرز فکرهای شما ناشی میشه و تا افکار بیمارتون تخلیه و افکار سالم جایگزین ش نشه این حالت بهبود نداره

اضطراب های درمان نشده و کهنه ب مرور ب انواع افسردگی و وسواس تبدیل میشه

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
بله حتما حتی دارو درمانی هم اثرات پایدار نداره استرس و دلشوره  از طرز فکرهای شما ناشی میشه و ...

دریته همش ازطرزفکرای بیخودمنه ک هیچ ارزش استرس ندارن ولی بقدری حالموبدمیکنن 

مشاور بسته ب شرایط شما انواع تمرین های مدیتیشن. ریلکسیشن ، غلبه بر افکار منفی رو بتون آموزش و تمرین میده

کمک میکنه خطاهای فکری تون رو بشناسید و اونا رو اصلاح کنید.خاطرات ناخوشایند گذشته پالایش میشه و نگرانی ها در مورد آینده حذف

این کلیات چیزی هست که در روان درمانی برای شخصی با شرایط شما انجام میشه

درمانش کنید بنظرم تحقیق کنید و پیش یک متخصص معتبر برید از طرفی مدیتیشن کنید و جملان تاکیدی بگید خودت ...

حتمامیرم پیش متخصص سعی میکنم ب خودم ارامش بدم ولی یهومثل خوره ذهنم خورده میشه چنان استرسی میگیرم ک داغون میشم

مشاور بسته ب شرایط شما انواع تمرین های مدیتیشن. ریلکسیشن ، غلبه بر افکار منفی رو بتون آموزش و تمرین ...

شمامشاورهستین خودتون

2706