2726

ممنون میشم راهنمایی کنید

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه درس خونا فکر نکنم بیان سایت😅مث من بیکار نیستن ک...کارای مهم تر از خوندن تاپیکهای جاری و قوم شوهر دارن😁

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..
2728
فقط و فقط میکرو پایه و دوازدهم    یا میکروی جامع و ازمون تست قلم چی

اره ازموناش ثبت نام کرده 

خودش میخواست کتاب جامع بگیره واسه ریاضی ...میگم وقتش تلف نمیشه اخه جامع خیلی حجمش زیاد میشه.

ی کتاب جمع و جور بنظرم بهتره بذاش

افرین تگه برای همه درساش میکرو گاج بگیره و ازمون هم بره حتما نتیجه خوبی میگیره

جدی انقد خوبن .

میکرو منظورت همون میکرو طلایی هست گلم؟

اره هم میکرو طلایی که جامع  هم میکرو نقره ای که پایه هست

آها ممنون عزیزم...

من واسهذفیزیکش شنیده بودم گاج نقره ای خوبه.ولی تفاوتاشون نمیدونستم.مرسی

آها ممنون عزیزم... من واسهذفیزیکش شنیده بودم گاج نقره ای خوبه.ولی تفاوتاشون نمیدونستم.مرسی

اره کتاب های میکرو گاج جزو بهترین کتاب های این دو سه سال انتخاب شدن زیر نظر چند تا پروفسو تائید شدن و خیلی ها هم نتیجه گرفتن رتبه ۱ تجربی امسال هم میگفت برا درس های تخصصیم میکرو گرفتم و ازمون تست رفتم البته از دهم نه فقط سال اخر

اره کتاب های میکرو گاج جزو بهترین کتاب های این دو سه سال انتخاب شدن زیر نظر چند تا پروفسو تائید شدن ...

ممنون عزیرم...زحمت کشیدی

2706