2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بخدا خسته شدم باور کن با همه خوب حرف ميزنه حتی اگه باهاش بد حرف بزنن اما همین من ی کلمه بگم بهم میپر ...

توم اصلا بهش محل نده باهمه خوب باش اونو ندید بگیر ب همه سلام بده جز اون خودش درس میشه تابلوعه حسودی میکنه بتو

تُن ماهی میخوری فازه کوسه ور ندارررررر😂
بخدا خسته شدم باور کن با همه خوب حرف ميزنه حتی اگه باهاش بد حرف بزنن اما همین من ی کلمه بگم بهم میپر ...

جاری من‌ هر کی هر چی به بچه هاش بگه چیزی نمیگه، یبار من تازه زایمان کردم چله دار بودم پسر بزرگم دوسال و هفت ماهش بود رفت خونشون دیدم سیلی خورده برگشته گفت زن عمو زدم بهم گفت گوه(خیلی ببخشید)، بهش گفتم چرا پسر مو زدی گفت چون پسر منو زده، آخه بچه دوسال نیمه از قصد بلده کسی رو بزنه؟ حالا بچه های برادرش چنگ میندازن به بچه هاش هیچ خبری نیست فقط نسبت به من اینجوریه

خدایا خودت کمکم کن 
2738

من از جاریم خیلی اذیت شدم، در حدی که شوهرم آنوقت بهم گفت دیگه نمیخوام باهات زندگی کنم، این حرف خیلی برام گرون تموم شد، الان باهاش دیگه گرم نمیگیرم، هم کلام کم میشم باهاش، از گذشته دیگه به روم نمیارم ولی عبرت بزرگی گرفتم، کلا کمتر جاری ای پیدا میشه که دنبال خراب کردن جاری دیگه نباشه

2706