2410
2553
عنوان

بچه ها پسر خاله ی شوهرم فوت کرده😭

351 بازدید | 15 پست

خیلی جوان بود. هر کس میخواد برای آرامشش نماز شب اول قبر یا همون نماز وحشت بخونه.

لایک کنین برا امواتتون فاتحه میفرستم و برای خودتون آیةالکرسی میخونم.

اسمش حسن مسعودی هست. اسم پدرشم قربان علی

نماز شب اول قبر (نماز وحشت):

دو رکعت است در رکعت اول بعد از حمد آیت الکرسی را تا « هم فیها خالدون » بنابر احتیاط واجب بخواند و در رکعت دوم بعد از حمد ده بار سوره قدر را بخواند و پس از اتمام نماز بگوید : « اللهم صل على محمد وآل محمد وابعث ثوابها إلى قبر فلان (به جای فلان نام شخص را بگوید)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
خدا رحمتش کنه یکی از اقوام ما که همسر جوون داشتن هم دیروز فوت شدن خیلی حس بدی دارم😢

منم واقعا حالم بد شد. یه دختر ۶ ساله داره. همسرشم متولد ۶۹. طفلکی بدون هیچ علتی یهو فوت کرد. خیلی آروم بود

منم واقعا حالم بد شد. یه دختر ۶ ساله داره. همسرشم متولد ۶۹. طفلکی بدون هیچ علتی یهو فوت کرد. خیلی آر ...

اخی😥 خدا صبرشون بده 

دوست من هم متولد ۷۸ بود 

بچه نداشتن هنوز

قیافش هنوز جلو چشممه تو مراسم😢

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
خدا رحمتش كنه چرا فوت شدن؟

ممنون عزیزم. نمیدونم والا شوهرم میگه با خواهر و برادرش یک هفتس که برای مال دنیا دعوا داشتن و فشارش زد بالا. ولی خب خانوادش میگن سرما خورده بود آمپول دگزا داد به همسایشون بزنه براش برای اون حالش بد شد و فچت کرد

اخی😥 خدا صبرشون بده  دوست من هم متولد ۷۸ بود  بچه نداشتن هنوز قیافش هنوز جلو چشممه تو ...

آخ آخ خیلی سخته به خدا. این دختره یه کلمه برگشت گفت حسن جان نمیتونم باور کنم خاک چطور میتونه قبولت کنه، مادرشوهرش درجا گفت باور کن حالا باور کن ببین چه بلایی سرمون آوردی دختره دیگه ساکت مطلق شد و تا آخر فقط اشک می ریخت. جیگرم براش آتیش گرفت😢😭

فاتحه خوندم بیچاره منم پسر دایم یه بچه ۲ ساله داشت  تو عملیات زاهدان بود ۲۷نفر شهید شدن پسردایی منم جزوشون بود خیلی سخته 😭😭😭😭😭😭

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
فاتحه خوندم بیچاره منم پسر دایم یه بچه ۲ ساله داشت  تو عملیات زاهدان بود ۲۷نفر شهید شدن پسردایی ...

ممنونم عزیزم. منم برای امواتتون فاتحه میخونم. پسر دایی شما هم الهی با شهدای کربلا محشور بشن

2706