2737
2734
بی بی نزدم دیشب زدم خراب بود چیزی نشون نداد گفتم میرم آزمایش بدم تا پریودم مونده هنوز من خیلی هولم😂 ...

منم چهارروز مونده بود به پریودم دلی رفتم آزمایش دادم بود ۸۷😁😂و مثبت بود و یه روز بعد پریودی رفتم آزمایش بود +۲۰۰🙈

۸ امشب گلم

عزیزم انشاا...جواب مثبتتو ک گرفتی برامنم دعاکن امروز روز دوازدهم انتقال حنینمه.دعاکن مثبت بشه ازمایشم

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم چهارروز مونده بود به پریودم دلی رفتم آزمایش دادم بود ۸۷😁😂و مثبت بود و یه روز بعد پریودی رفتم آ ...

وای خداروشکر،کاش منم باشم،دل تو دلمون نیست،زایمان کردین؟

2731
عزیزم انشاا...جواب مثبتتو ک گرفتی برامنم دعاکن امروز روز دوازدهم انتقال حنینمه.دعاکن مثبت بشه ازمایش ...

الهی بگردم،ایشاا...که فرشتمون سفت مامانشو بگیره و پاهای کوچولوش سلامت به زمین برسه

الهی بگردم،ایشاا...که فرشتمون سفت مامانشو بگیره و پاهای کوچولوش سلامت به زمین برسه

ممنونم عزیزم.التماس دعا

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

من دیشب آز دادم

وای یعنی رفتم جواب بگیرم صدا قلبمو میشنیدم پاهام میلرزید

صدامم همینطور😃😃😃دیدم مثبت گریم گرفت

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد
2738
من دیشب آز دادم وای یعنی رفتم جواب بگیرم صدا قلبمو میشنیدم پاهام میلرزید صدامم همینطور😃😃😃دیدم م ...

الهی خدارو شکر😊😊برای منم دعا کنین،مبارکت باشه عزیزم

الهی خدارو شکر😊😊برای منم دعا کنین،مبارکت باشه عزیزم

ایشالله که مثبته😍😍😍ایشالله هرکی دلش میخواد همین ماه جواب بگیره

نه بابا😁🙈منم تاریخ اخرین پریودیم ۱۰ شهریور بود الان تو هفت هفتم😃

عزیزم،کدوم شهر هستین؟ایشاا...منم حامله باشم تقریبا باهم میشیم منم آخرین پریودم ۲۳بود

حالا که آز دادم مثبت شده شوهرم رفته بی بی چک خریده میگه چون مثبت میشه هی بزار🤣🤣🤣بعد میشینه بالاسر بی بی چک بعد لبخند میزنه🤣🤣شوهرم خل شده

2706