2737
2739

شوهر من شغلش ازاده و از نه تا دو و از چهار تا ده در مغازس که در هفته تقریبا سه یا چهار روزش میشه نه تا سه و نیم و پنج تا یازده تا یازده و نیم شب که حالا یا خرید برای خوراکی خونس یا میره پیش دوستاش که تخته بازی کنن و‌قلیون بکشن و حرف بزنن ولی گاهی هم فقط حرف زدنه خالیه 

جمعه ها هم صبح مغازش تعطیله و بعد از ظهرا میره مغازه ضمن اینکه من دوتا بچه هفت و سه ساله هم دارم 

در طول هفته که اصلا بیرون نمیریم ، جمعه ها هم که صبحا میخواد بخوابه ،شبا هم بره مغازه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بهش میگم منم ادمم دلم میگیره تو این خونه از اول مر تارم با این بچه کار میکنم میره مدرسه ،بعد بهم میگه منت میذاری سرم

امروزم سر میز صبحانه به پسرام گفتم شما بزرگ شین بریم کافیشاپ با هم بعد پسر بزرگم گفت بابا چی گفتم بابا مغازس که

2728
من بهش میگم منم ادمم دلم میگیره تو این خونه از اول مر تارم با این بچه کار میکنم میره مدرسه ،بعد بهم ...

برو خدات رو شكر كن ميره سركار خب بدبخت واسه شما داره زحمت ميكشه ديگه شما خانه داري؟

شما چيكار به همسرت داري بچه هاي گلت رو بردار خودت برو عشق كن 😍

کجا برم وقتی تنها نمیذاره برم جایی ،فقط همین محدوده خونمون میذاره برم ، مامانمم اینجا نیس ، خواهرم ندارم ، با هیشکیم رفت و امد ندارم جز خونه مامانش هفته ای دو سه ساعت میریم

2738
برو خدات رو شكر كن ميره سركار خب بدبخت واسه شما داره زحمت ميكشه ديگه شما خانه داري؟

منم قدردان کارش هستم ، اره خانه دارم ولی یهو میندازه همه چی و گردنه من دیگه دیوانه شدم از دستش 

میگه من خونه نباشم بهتره‌

الان امروز تو‌خونس میگم پاشو دیگه با هم‌حرف بزنیم میگه نمبخواد اخرش دعوا میشه و بحث میسه گرفت خوابید

شوهرمم گفت زنا بی جنبه ان ، اصلا نمیسه به زنا رو داد اینارو میگم بشنوی پسرم تو این هفته همش حرف پول ...

خب به باباش بگو پسرمون پول ميخواد به پسرت هم ياد بده از باباش خواسته هاي ماليش رو بخواد

من بهش میگم منم ادمم دلم میگیره تو این خونه از اول مر تارم با این بچه کار میکنم میره مدرسه ،بعد بهم ...

بچه هات ک بزرگ شدن دگ حتما باید ۱۵ ۱۶ بشن تا بری کافی شاپ و...،میتونین س نفری با بچه هات بری بیرون در طول هفته،حالا اقاتون م صبح جمعه خوابه،بعدازظهرش برنامه بچین برین بیرون  

حالا مشكل كجاست خوب با بچه هات برو بيرون خوش بگذرون نميخواد وايسي بزرگ بشن الان برو به مامان يا خواه ...

مشکل اینه کسی و ندارم از طرفی ام نمیذغره برم

خودشم میگه از بازار بدم میاد ، از دور الکی بدم میاد مگه بنزین مفته

خب به باباش بگو پسرمون پول ميخواد به پسرت هم ياد بده از باباش خواسته هاي ماليش رو بخواد

اخه میگه میخواد چیکار

مشکلم اینه هفته ای به‌من پول نمیده توقعم نداذه بگم‌پول بده با اینکه خسیسم نیس

منم قدردان کارش هستم ، اره خانه دارم ولی یهو میندازه همه چی و گردنه من دیگه دیوانه شدم از دستش  ...

مردا كلا همينن تا وقتي موفقن اسم مارو نميارن ولي هرچي ضرر و بدبختي شونه تقصير ماست😡 خدا همه جوره مارو زده

2706