2737
2734

اگه مایلید راستشو بگین، پولی که به شما میده چه کسری از درآمد ماهیانه تون هست؟ 

همسر من خودش اهل پس انداز نیست، با چه بهونه هایی میتونم ازش پول بگیرم و پس انداز کنم؟ البته برای هر دومون منظورمه. 

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی

دست خودمه همه چی

چیزی برنمیدارم برا خودم

اگه چیزی لازم باشه طبق اولویت بندی تهیه میشه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

براخریدخونه یاخریدبراخودت

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2731

خرید که میکنی بگو بیشتر شد جنس خوراکی ارزون تر بخر 

بعدشم بهش مستقیم بگو باید پس انداز کنیم اوضاع اقتصادی ازین بدتر میشه از ما گفتن نذار ولخرجی کنه 

درضمن واسه خودت جدا پس انداز کن 😑😑😑😐😐😐

خرید که میکنی بگو بیشتر شد جنس خوراکی ارزون تر بخر  بعدشم بهش مستقیم بگو باید پس انداز کنیم او ...

خریدا با خودشه

2738
والا اکثر مواقع هر چی میده، برای خونه خرج میشه. برای خودم میگم

خب همشوخرج نکن یه مقدارشوپس اندازکن اون که فاکتورازت نمیگیره

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

منم هرچی بخوام برام میخره بهم پول نمیده و اهله پس‌انداز کردنم هست و من به کاراش کاری ندارم

حتی الان یهویی گفت بریم خونه بخربم

من گفتم تو این همه پول از کجا پس‌انداز کردی شیطون

خیلی خوشحال شدم که انقد به فکره و یکی از بزرگترین آرزوهامو داره برآورده میکنه😍😍

خب همشوخرج نکن یه مقدارشوپس اندازکن اون که فاکتورازت نمیگیره

نه کاری نداره چقد خرج کنم، فقط نمیدونم چقد خوبه. البته تا حالا که بیشتر خرج کردم تا پس انداز 

نمیگیرم واسه خودم کلا کارت حقوق و پاداش و رفاه و...دست خودمه مدیریتش با منه .ک بنظرم خیلی خوب نیست 

دوست داشتم کارت حقوق دست خودش بود یه مقدار مثلا ماهی ۵۰۰میدادبهم میگفت بخودت .ولی اینجوری وقتی دست خودم باشخ مسلما اولویتا میره واسه قسط و خرجی و ......

2706