2726
عنوان

اعصابم خورده😡

116 بازدید | 17 پست

خالم روز یکشنبه عمل داره و قراره ک مامانم ب عنوان همراه بره پیشش و خواهر کوچیکم ک مدرسه میره بیاد پیش من ..خودم یکشنبه  نوبت دکتر دارم نمیدونم چیکار کنم بذارم برای سه شنبه؟

به مامانم گفتم نباید قبول میکردی خواهر شوهراش همه اینجان یکی میرفت پیشش بالاخره اعصابم خرابه چیکار کنم

خدایا گاهی نگاهی...

بارداری 

تیکرت که هنوز مونده واس زایمان

چه عملی

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظرت یه خواهر واسه همراهی بیمار مناسب تره یا خواهرشوهر.خب یه روز مادرت کارش افتاده بهت.اسمون که به زمین نمیاد یه روز دیگه برو دکتر‌

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.
نمیشه چون بعد از ظهریه و دکتر من ساعت چهار میاد اون پنج تعطیل میشع باید همون سه شنبه برم

تا خواهرت از مدرسه تعطیل بشه تو برنمیگردی خونه اگه میدونی خواهرت زودتر از تو میاد خونه بهش کلید بده یا آدرس مطب رو بده بیاد پیشت واقعا مسئله ساده ای هست تو پیچیدش کردی به نظرم. 

2706