2733
2734

سلام دوستان یه مشورت من یه دوست دارم که همدیگه رو‌میشناسیم همیشه هم مثله یه خواهر بزرگ‌تر کنارم بوده یه برادر داره که توی یه سرکت مشغول به کاره به صورت بازاریابه فکر کنم و اینکه تازه این شغل و‌پیدا کرده منم کارمندم بهم گفت فاطمه میتونی برای داداشم جز مدارک استخدامش فیش خقوق خواستن فیش بدی منم دادم بعد گفت گواهی امضا هم خواستن  من بابت دوستم مطمئنم  کاملاهم خانواده های همدیگه رو‌میشناسیم بعنی شناخت روی خانواده های همدیگم داریم منتها من نمبدونم گواهی امضا چیه و‌ متنشو‌چجو باید بنویسم  بعد من اصلا نه سفته ای براره بدم نه چیزی فقط گفتن یه فیش بده با گواهی امضا بزارن تو‌پرونده استخدامیش  به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟؟متن گواهی امضامو واسه چی بنویسم بعدشک دوستیمون یه جوریه تا حالا هزارتا خوبی برام کرده اولین باره ازم یه چیزی خواسته نمیتونم نه بگم

نه فقط طرف و دیدی؟سر و صورتش که معتاد نباشه بعدشم خانوادت چی میگن در واقع ضمانت کاری هست که طرف دزدی نکنه و ازین حرفا اما بابای منم واسه دوستم دقیقا تو شرکت بازاریابی گواهی امضا زد البته دختر فرق میکنه که الانم ۸ماه سرکار و هیچ مشکلی پیش نیومده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای تو چه دلی داری نکن بابا جنگه مگه اصلا حق ندارن انقد ضمانت از خود طرف بخوان چه برسه اطرافیانش مگه خودشون چه تعهدی نسبت به کارمند دارن

همین سفته که همه خیلی راحت میدن باعث شد دوست من بعد از سالها کار تو شرکتی در معرض تجاوز قرار بگیره هیچ حقوق و اضافه کاریا و عیدیای ندادشو ندادن هیچ تازه نامه زدن تهدید کردن به دروغ که وسایل و اسناد میلیاردی گم شده

لطفا درخواست دوستی ندید
2731
نه فقط طرف و دیدی؟سر و صورتش که معتاد نباشه بعدشم خانوادت چی میگن در واقع ضمانت کاری هست که طرف دزدی ...

اره طرف و‌میشناسم گفتم که همه جوره میشناسیمشون بدبخت ابنم‌تو‌ابن بیکاری یه شغل گیر اورده یه سری مدارم ازش خواستن

اره طرف و‌میشناسم گفتم که همه جوره میشناسیمشون بدبخت ابنم‌تو‌ابن بیکاری یه شغل گیر اورده یه سری مدار ...

به هرحال قبل از اون با یکی از آقایون خانواده در جریان بذار که چیزی شد نگن نگفتی بعدشم چیزی و که امضا میکنی بشین کامل و بادقت و بدون عجله مو به مو بخون بعد امضا کن

2738
مطمئنی تهعدات غیرمالی و‌ فقط واسه اونه؟؟

دفاتر، مجازبه تصدیق صحت امضاء نوشته های مالی نیستند، مقصود از نوشته های مالی نوشته هایی است که در آن به طور منجز پرداخت وجه نقدی از طرف امضاء کننده تعهد و یا ضمانت شده باشد و یا آن که موضوع گواهی امضاءشده عین یا منفعت مال غیر منقول و یا سهام شرکت های ثبت شده باشد.