2726
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193017 بازدید | 817 پست
Eagle:با توجه به اینکه الآن باردار هستید بیمه ی تکمیلی بعیده بتونه کمکی کنه
چون معمولا انواع انفرادیش زایمان رو پوشش نمی ده و اگر بده هم باید قبل از بارداری بیمه بشید

بیمه ایرانیان خیلی بیمه ی خوبی هست
البته بیمه گر اولیه است مثل تامین اجتماعی در واقع ایرانیان تقریبا همون خدمات درمانیست
پدر شوهرتون می تونه پسرش و شما رو بیمه ی اولیه بکنه البته شرط سنی و...داره
اما ایرانیان با اون تقریبا فرقی نداره

شاد باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیمه تکمیلی گروهی است
اما بعضی از شرکت ها اون رو انفرادی هم ارائه می کنن که اغلب زایمان رو پوشش نمی ده و یا دوره ی انتظار بالا داره

موفق باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
با تشکر از پاسخ شما

در مورد بیمه ایرانیان سوال داشتم
که چقدر از هزینه زایمان رو پوشش میده ؟ ( سایت تعرفه نداشت)
قابل استفاده در بیمارستان های خصوصی هست؟
ویزیت خصوصی رو هم پوشش میده؟
میشه اول رسید گرفت بعدا تصویه کرد یا باید در همون دفترچه نوشته شود؟
2728
سلام خسته نباشید من و همسرم بیمه نیستیم و خواستیم بریم تامین اجتماعی خودمون رو بیمه خویش فرما کنیم... همسرم کارش مربوط به صدا و سیماست اما کارمند نیستش یعنی قراردادی کار میگیره خواستم بدونم اصلا نمیشه یه جوری بیمه تکمیلی بشیم؟مرسی و ممنون
سلام لطفا فوری جواب من رو بدید من 1 روزه دیگه دارم تا زایمانم
دکتر بهم معرف نامه بیمه داده ولی بیمه گفت همون کارت کافیه نیازی به معرفی کتبی ما نیست ما بیمه ایران از طریق خانه کارگر هستیم که یک کارت زرد رنگ با چند تا فرانشیز فکر نمی کنید مشکلی پیش بیاد راهنماییم کنید ضمنا در مورد بیمه تامین هم توضیح بدید که الان هزینه بیماستانها 30 درصد اضافه شده تامین اجتماعی هم بیشتر پول می ده و از بیمه تامین اجتماعی چقدر باید بگیریم و مراحلش به چه شکله
ممنون
Eagle:بیمه ایرانیان همون دفترچه بیمه ی خدمات درمانیست.
بهار:بیمه تکمیلی یعنی اینکه شما باید بیمه ی اولیه رو داشته باشید.پیشنهاد می کنم از بیمه ایرانیان مثل Eagle استفاده کنید
منصوره:سوال شما خیلی کلیه
در مورد معرفی نامه اگر بیمه ایران گفته خب حتما درسته
در بیمارستان هایی که با تامین اجتماعی قرارداد دارن خودشون مابه التفاوت رو حساب می کنن اگر هم قرارداد ندارن باید بعد از عمل تامین اجتماعی برید و سهمشون رو دریافت کنید

شادمان باشید و سلامت
در موارد فوری من به صورت تلفنی پاسخگو هستم

شاد باشید
سلام ..اقای فراهانی لطفا تلفن بمن بدین ...میخام خودم و همسرم بیمه تکمیلی ایران یا هر چی که امکان داره بشیم که شامل همه خدمات در سطح عالی باشه ..زایمان نداشت هم نداشت ...اما رادیولوژی و دندانپزشکی و ویزیت مطب و دارو ها و ..سونو و ازمایش عمل ها رو داشته باشه کافیه ..ما گروه پیدا نمیکنیم !!!!!البته الان وارد گروه شدیم و چند وقت دیگه تمامه ...ولی من بهتر از این میخام
به خاطر مشکل نازای دنبال بیمه تکمیلی انفرادی می گردم
بیمارستان صارم هم میرم

میدونید کدوم بیمه تکمیلی انفرادی از همه بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آزمایش هورمونی برام نوشته 350 هزار تومان هزینه داره

منم نمی تونم هزینه کنم می خوام تکمیلی کنم

آیا اگه بیمه تکمیلی کنیم از همون روز بیمه به ما تعلق میگیره ؟؟؟؟؟؟

بیمه ای رو معرفی کنید که هزینه زایماان و نازایی رو بده
*****لطفابریدتو وبلاگم مطمئنم خوشتون میاد ****** http://mofidtypik.blogfa.com/
با سلام خدمت آقای بیمه دانا
من یکسال بیمه تکمیلی ایران هستم و آذر ماه زایمان دارم می خواستم بدونم بیمه چقدر از هزینه زایمانم را می پردازد
خواهش می کنم راهنماییم کنید دکترم گفته حدود 3 میلیون می گیره و من نمی تونم اینقدر پرداخت کنم. با تشکر زیاد
میشه بگید کسایی که بیمه تامین اجتماعی هستند و امکان بیمه تکمیلی گروهی را ندارند برای بیمه تکمیلی که هزینه زایمان را بده بهترِ چه کار کنندچه بیمه تکمیلی فردی بشوند؟ مثلاً من راجب به بیمه تکمیلی فردی پارسیان ، دانا شنیدم و بیمه SOS نمیدونم میشه بیمه تامین اجتماعی بود و برای تکمیلی شدن یک کدوم از بیمه های بالا را انتخاب کرد ؟ لطفا هر راهِ بهتری میدو نید بگید ماها که بیمه تکمیلی نداریم خیلی مشکل داریم.
به خاطر بسپاریم همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است:آرام بى صدا همیشگی
Lilypie Pregnancy tickers
سلام

با عرض پوزش در اولین فرصت ممکن پاسخ می دهم

شماره تلفن من در صفحه ی اول قابل دسترسی است

به زودی با یک پیشنهاد بیمه ای برای تمام بازدیدکنندگان این صفحه در خدمت شما خواهم بود

شادمان باشید
منم یک بیمه تکمیلی توپ میخام قطعا انرادی بهتره چون گروه از کجا پیدا کنم ...کار من و همسرم طوری نیست که شرکت بخواد بیمه تکمیلی کنه .....یهنی گروهی وجود نداره ...دفعه قبل هم رفتیم زیر نظر یک شرکت دیگه ...ولی من میخام بیمه اش خیلی خوب باشه از اس او اس هم بهتر ئو یا در حد همون .....بر خلاف خیلی از دوستان تا 2 سال اینده هم برای زایمان برنامه ای ندارم ..بیشتر هزینه های من میره برای ویزیت و چکابهای سالیانه ...سونو و مامو و ازمایش خون و احیانا عکس از دست و کمری و یا فیزیوتراپی و دارو ....خدا رو شکر عمل و این حرفا نیست ..و انشا...هم نباشه اما ادمیزاده دیگه .....
2706