2703
2553
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 192968 بازدید | 817 پست
خواهش می کنم
اگر همسرتون و یا شما در جایی کار می کنید که با بیمه ای قرارداد نداره ممنون می شم به من اطلاع دهید تا با سازمان شما جهت انعقاد قرارداد تماس بگیریم
شاید بشه کاری کرد و البته شاید هم نه

در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام
من تا جایی که بتونم به سوالات شما پاسخ می دم و اگر راجع به موضوعی اطلاعات نداشته باشم تحقیق می کنم

امیدوارم با داشتن یک بیمه ی خوب ،حداقل نگرانی شما برای هزینه های زایمان به حداقل برسه و استرس این موضوع رو دیگه نداشته باشید.
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
نمیدونم دارند یا نه دانشگاه سراسری تدریس میکنند. شرمنده بیشتر نمیتونم بگم چون این روزا جو سایت متشنجه و نمیشه حرف زد. یه آقای بی ادبی هی میاد فحش میده و میره. گفتم شاید بیاد اینجا پستها رو بخونه دردسر بشه.
دانشگاه ها دارند این نوع بیمه رو ؟؟؟؟؟؟
مرسی آقای بیمه دانا
***زندگی کن و بخند***فقط به خاطر آنهایی که با لبخندت زندگی میکنند***
Khanoome yasi
Dar matalebe ghabli dar in khosoos tozih dadam

Piruz bashid
2714
Salam
Aksare daneshgahaie sarasari in bime ro daran va aghlab ham be khatere tedade ziade bime shodeha doreie entezar dar in gharardadha nist
Pas dar avalin forsat ba omure refahe daneshgah tamas begirid
Shaad bashid
سلام وقت بخیر آقای بیمه دانا،ما به تازگی تحت بیمه طلایی فرهنگیان آموزش و پرورش قرار گرفتیم (از 1/2/90)آیا میشه از خدمات بیمه کاملا استفاده کنیم؟
همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
سلام بیمه دانا
همسر من بیمه تکمیلی دانا رو از طرف شرکتشون داره ومنم که تحت بیمه اونم .می دونم که تمام هزینه های زایمان چه طبیعی وچه سزارین رو پرداخت می کنه ولی سوالم اینه که این بیمه هزینه دستمزد دکتر ا هر کدوم به میل خودشون یه قیمتی می گیرن رو هم می ده؟ممنون از کمکت عزیزم
آقای بیمه ما تحت پوشش بیمه ایران هستیم یه جا فرمودید که حتما باید 6ماه از زمان بیمه شدن بگذره این شامل ما هم هست یه نه ؟ممنون از راهنماییتون
همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
سلام....من تحت بیمه تکمیلی دانا هستم می خواستم بدونم بیمارستانی که در اون زایمانم صورت می گیره باید طرف قرارداد با بیمه باشه؟به علاوه یک کارت طلایی هم به من داده اند در باره ی این کارت هم برای زایمان اگه توضیحاتی بدید ممنون می شم....آیا من با این کارت فقط در مراکز طرف قرار داد می تونم برم؟ پیشاپیش ممنونم
2706