2726
عنوان

شما واسه بچه دار شدن از هزارتا فیل تر گذشتید یا فقط من حساسم

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 59 پست

بنظرم آدم همه چی داشته باشه بچه نداشته  باشه زندگیش  بی معنی میشه بنظرم اقدام کن تا وقتی باردار بشی و بچه بدنیا بیاد یه سال دو سال میگذره زیاد سخت نگیر بچه برکت میاره، با خودش 

خداجونم مرسی همیشه هرچی خواستم بهترینشو بهم دادی   
اوپرا جان واقعا تحسینت میکنم که قاطعانه این تصمیمو گرفتیو پاش وایسادی من هر کار میکنم نمیتونم خودمو ...

عزیزم

تصمیم من برخلاف انتخاب طبیعی هست

یادت نره عزیزه مادری خیلی مهمه

خودت رو به راحتی ازش محروم نکن

اینکه باردار میبینی عصبی میشی برای خودت فاکتور مهمیه 

😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه اگه وسطش بمونم چی ؟؟

فقط یکی از درگیری هات درسته اونم دندوناته. اگه درست نکنی تو باردادی همش دندون درد خواهی داشت و پزشک هم نمی تونه برات کاری کنه. بقیه دغدغه هات ایراد الکیه

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

اسی کلا فکراتو بکن از لحاظ روحی و روانی و صد البته مالی اگر آماده شدی دیگه اقدام کن البته اگر هر دو تاتون بچه دوست دارید

سنتم بنظرم خوبه نگران نباش

منم اولی را ۳۴ سالگی آوردم بعد از چهار سال که از ازدواجمون گذشت بار سوم اقدام باردار شدم

دومی هم همین دو روز پیش بدنیا اومد  بعد از پنج سال خداراشکر هم بارداری راحتی داشتم و بدون مشکل هم زایمانم خوب بود

نگران سنت نباش الان دیگه کلی آزمایش قبل بارداری و رسیدگی دکتر خوب هست قدیم نیست که

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
حدود 8کیلو اضافه وزن دارم 

منم اضافه وزن داشتم اما دکترم بهم مشاوره داد که وزن زیاد نکنم

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
تنبلی نیست واقعا  اخه قرض دادن دست من نیست که

خب اون يكي فقط دست تو نيست توام همونو برداشتي؟ وزن كم كردن كه دست خودته؟ اينكه از الان بجاي فكر كردن به زايمان، درباره بارداري و بچه داري مطالعه كني تا ذهنت آماده شه كه دست خودته عزيزم!

بعد از سي سال هر سال باروري زنها كمتر و سختتر ميشه بعد اگه خدا بخواد و سريع حامله بشي انشاالله ، چون سنت رفته بالا هزينه ها ميره بالاتر بايد تمام آزمايشات تكميلي رو بدي مثلا سلفري كه خودش ٢-٣ ميليونه بالاي ٣٤ سال اجباريه، احتمال ابتلا به قند و فشار خون بارداري بيشتر ميشه تازه شايد اوضاع عوض شد و دلت خواست دو تا بچه داشته باشي بايد زمان داشته باشي يا نه؟ 

جديتر دربارش فكر كن و زودتر تصميم بگير انشاالله كه به بهترين نتيجه ميرسي 😘🌹

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
تا سه سال تصمیمم جدی بر این بود که بچه نمیخوام الان بعد دیدم که زندگبم یکنداخت شده شرایط و توان بچه ...

اگه از قرص استفاده میکنی یا وزنت بالا یکم طول میکشه بدنت به روال عادی برگرده نگران نباش

عزیزم تصمیم من برخلاف انتخاب طبیعی هست یادت نره عزیزه مادری خیلی مهمه خودت رو به راحتی ازش محروم ...

آره ولی متاسفانه شوهرم دیگه راضی به درمان نیست😔

این نیز بگذرد...                                   
اگه از قرص استفاده میکنی یا وزنت بالا یکم طول میکشه بدنت به روال عادی برگرده نگران نباش

من نه قرص خوردم و نه وزنم بالاست  وزنمم از حد نرمالش کمتره

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود

استار تر جان چقدر شرایطت و دغدغه هات شبیه دغدغه های منه منم واقعا موندم در حالیکه در اقدام هم هستم و پس از گذشت تقریبا ۹ ماه نتیجه نگرفتم و الان کلا نگرانی ام بیشتر شده که نکنه نشه

2706