2726
عنوان

ضايع شدن من تو موبايل فروشي😂😂

440 بازدید | 44 پست

رفته بوديم گوشي بخريم،فروشنده يه گوشي نشونم داد گفت اينم خيلي خوبه.حالا من هرچي زور ميزدم بخونم اسمش رو نميتونستم

فروشنده هم فقط نگام ميكرد

يهو خواهرم اومد كنارم،اروم گفت ابجي گوشي رو سر و ته گرفتي😐😐😐😐😐

گوشي honor بود

نميدونم چرا مغزم تعطيل شده بود 😂😂😕😕😕😄

خلاصه يواشكي يه فروشنده نگا كردم ديدم لبخند ژكوند داره ميزنه به حال و روز من😓🙂

منم الكي خنديدم و سريع بحث رو عوض كردم

😂😂😂😂

اين بود داستان من

شماهم از اين تجربه ها داشتين؟

.....

آره نشستم رو صندلی یهو اون چیزش افتاد پایین😐 اونی ک زیرته

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تا دلت بخواد😂😂😂

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
2728

اره یکی هم رفته بود گفته بود در ۷۱۰ واسه موتور ماشین میخوام 

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

آره

به یارو فروشنده گفتم گوشی که دستته چه مدلی از هوآوی هست؟ 

گفت این آیفونه😶

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
وااای😂😂😂

😢😢😢ابجی نکبتمم زد زیر خنده بعدشم به همه تعریف کرد

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2706