2726
عنوان

خسته ام از دعاهای بی اجابت

| مشاهده متن کامل بحث + 841 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدایی وجود نداره... همه چی ب تلاش خودمون مونده اینجوری خودمونو فقط داریم با چیزایی ک ذهنمون نمیکشه قانع میکنیم... اگ خدا بود تو این جهان عدالت بود خوبی بود مهربونی بود خیلی از بچه ها از بچگی مریض ب دنیا میان اوتیسم میشن کر میشن لال میشن  ن ب ارزوهای بچگیشون میرسن ن ب ارزوهای جوونیشون اگ خدا بود ب همه به یه اندازه خوشبختی میداد به یکی ارج نمیداد به اونیکی منزلت پایین... به یکی پول نمیداد تاهرروز پاشه بره مکه کربلا مدرسه بسازه مسجد بسازه کلی اخرت برا خودش جمع کنه خدا وجود نداره و این اثبات شدست یه روزی بهش میرسیم 

تیکر بارداری نیستا تیکر رژیممه وزن هدف60کیلو قد:168وزن الانم 65
منم خسته شدم از دعاهای بی جواب از یه مشکل تموم میشم میوفتم تو یه مشکل دیگه

دقیقا دردم همینه دیگه کم اوردم😢

حافظه قوي خودش بدترین مجازاته ..... !!!!😔😢
اتفاقا خودتو خالی کن ی وقتا غر زدن و طلب کردن از خدا واینکه شکایت کنی به درگاهش ادمو خالی میکنه هیج ...

ممنون عزیزم که درکم می کنی عاشقتم😘

خدا فقط برا بعضیاست ن برا همه ادما بعضیا از بچگی تو بدبختی غلتیدن غرقن هرروزشون دعاست و اه و ناله و ...

دقیقا مشکلات منم خیلی ازظرفیتم بیشترن 😢😢😢😢

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
دقیقا دردم همینه دیگه کم اوردم😢

من وسواس فکری دارم افسردگی شدید و دوقطبی دارم ۱۰ ساله تحت نظر روانپزشک داروهای آرامبخش قوی می خورم

با اینحال خیلی اوقات از لحاظ روحی خیلی حالم بد میشه و غیرقابل کنترل میشم حتما باید یکی از اعضای خانواده کنارم باشه و داروی مربوطه را هرجور هست به خوردم بده تا یه کاری دست خودم و دیگران ندم

۳ ساله اگزمای شدید کف دست دارم خیلی دکتر و دارو رفتم ولی فایده نداشته و همچنان در رنج و عذابم با اینکه مراقبم و مایع دستشوییم هم جداست ولی باز هم گرفتارم

یکساله مشکلات گوارشی بیچاره م کرده آندوسکوپی و عکس رنگی از معده گرفتم دکتر گفت ورم معده و فتق مری و ریفلاکس شدید

دارو میخورم ولی هنوز مشکل دارم

۳۴ سالمه به خاطر این مشکلات نتونستم ازدواج کنم

مشکلات من همش به خاطر ضعف جسمی و روحی که خسته م کرده دیوونم کرده

یه سرماخوردگی کوچیک میخورم تا دم مرگ میرم تازه به خاطر آلرژی و اعصاب نه میتونم آمپول بزنم نه می تونم آنتی بیوتیک بخورم؛ تمام عمرم صرف افسردگی و جنگیدن با بیماریهای مختلف شد هیچی نفهمیدم از این عمر هیچییییی😢😭

من وسواس فکری دارم افسردگی شدید و دوقطبی دارم ۱۰ ساله تحت نظر روانپزشک داروهای آرامبخش قوی می خورم ...

خدایی وجود نداره بعضی از ماها سیاه بخت ب دنیا میایم و راهی نیست جز تحمل دردامون

تیکر بارداری نیستا تیکر رژیممه وزن هدف60کیلو قد:168وزن الانم 65
خدایی وجود نداره... همه چی ب تلاش خودمون مونده اینجوری خودمونو فقط داریم با چیزایی ک ذهنمون نمیکشه ق ...

ببخشید ولی خیلی متاسفم 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
2706