2726
عنوان

خسته ام از دعاهای بی اجابت

841 بازدید | 29 پست

خدایا خسته شدم بریدم؛ کم اوردم .......😢احساس می کنم کاسه ی صبرم لبریز شده است و دیگر توان یک لحظه دلخوشی دادن به خودم را ندارم .

نمی خواهم بشنوم که حتما مصلحتی در کار بوده و حکمتی، هر روز این روزگار بازی دیگری در آستین دارد برای آزردن من. نمی دانم چه کار باید کرد وقتی که حتی ناامید شدن از کسی که جوابت را نمی دهد گناه است و باز دارای عقوبت !

چه باید کرد با این همه درد و سختی و مشکلات؟!😢😭

حافظه قوي خودش بدترین مجازاته ..... !!!!😔😢

دیدت بزار مثبت باشه و همیشه حال خودتو خوب نگه دار فقط

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هر چه تبر زدی مرا 

زخم نشد، جوانه شد ..‌‌.

توکل کن . درست میشه بالاخره...

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

اتفاقا خودتو خالی کن ی وقتا غر زدن و طلب کردن از خدا واینکه شکایت کنی به درگاهش ادمو خالی میکنه هیج کس بهترازخدا ادمو اروم نمیکنه باهاش راحت باش وهرجور دوست داری باهاش دردودل کن خدادرکت میکنه

دقیقا مث منی و حرف دل منو زدی.. ۱۳ ساله خواستگار میاد و جور نمیشه به دلایل مختلف .. دیگه بریدم.. حتی دیگه از خدا میخام اگه ازدواج کردن تو طالع من نیس یع جوری با یه نشونه ای چیزی بهم بفهمونه ..تا منم حساب زندگیم بیاد دسم.. اینهمه سردرگم نباشم .. ولی حتی این خواسته ام روهم جواب نمیده🤦‍♀️😔😞

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍

خدا فقط برا بعضیاست ن برا همه ادما بعضیا از بچگی تو بدبختی غلتیدن غرقن هرروزشون دعاست و اه و ناله و زاری حرفای این ادما سنگو اب میکنه ولی خدا هرروز بدبختیاشو زیادتر میکنه جوری زیاد میکنه دیگ اون ادم نتونه با بدبختیاش مقابله کنه 😊 اون ادم محکومه به بدبختی... امیدوارم هیچوقت این روزارو تجربه نکنین و همیشه مشکلاتتون در حد یکی دوروز باشه فوقش یه سال ن برا همیشه... بعضی مشکلات اینقدر بالتتر از ظرفیت یه ادمه که هیچ راهی برا درست کردنش نیس اینارو یادت باشه ک هیچوقت دیگ نگی خدا اینجوریه خدا اونجوریه😊

تیکر بارداری نیستا تیکر رژیممه وزن هدف60کیلو قد:168وزن الانم 65
دقیقا مث منی و حرف دل منو زدی.. ۱۳ ساله خواستگار میاد و جور نمیشه به دلایل مختلف .. دیگه بریدم.. حتی ...

ایشالا مشکلت حل میشه.. 

تیکر بارداری نیستا تیکر رژیممه وزن هدف60کیلو قد:168وزن الانم 65
2706