2726
عنوان

اگر مادرشوهرتون پشت سرشما به ناحق بدی بگه چه کار میکنید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 137 بازدید | 27 پست

خرج کن بریز بپاش بخودت برس و خانواده شوهر هم به یه ورت بگیر اصن بزار بگن بدی  . دستتو تا ارنج ببری کوزه عسل بزاری دهنشون‌میگن زهرماره .به یه ورت بگیرشون .

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی خیلی سعی کردن شوهرم هم علیه من کنن ولی شوهرم دوستم داره

برن بمیرن یه مشت بد بخته عقده ای اینم دست کمی نداره هر کاری من میخوام بکنم تو گوش شوهرم میخونه نه نکن و ال و بل و .... اینقدر میگه تا اینم لال میشه همین الان سر یه موضوع دعوامون شد با شوهرم اشغال حیوووووون ریدم تو خاندانش 

به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤
2728

سه ماهه داریم برنامه میریزیم که واسه بچم جشن بگیرم به دنیا امده حالا سگ خانم اینقدر تو گوش شوهرم خونده که میگه نمیخواد جشن بگیری مامانم گفته فامیل های خودشو فقط دعوت کنه اگه میخواد جشن بگیره !

منم گفتم بره بمیره مامانت من از سگ کمترم اگه بزارم مامانت رنگ دخترم رو ببینه یا پامو تو خونه فامیلات حتی عزا و عروسیشون بزارم 

اخه من احترام میذارم و بی تفاوتم ولی بازم میگن

من اول احترام میزاشتم الان بی احترامی نمی کنم ولی محلشونم نمیزارم مخصوصا جاریم که اول خودشوخیلییییی خوب گرفت همه جام می گفت ما مثل خواهریم بعد فهمیدم 😃الان دیگه تحویلشون نمی گیرم مثل قبل .فقط زنگ زدم بهش گفتم ببین تو که میکی ما مثل خواهریم خواهرانه رفتار کن .از هرچی ناراحتی بیا به خودم بگو .هزار بار معذرت خواهی کرد ولی دیگه از چشمم افتاده 😉

بخداواگذارش کن وسکوت کن قاطی شدن توبحث های خاله زنکی حرفای بیخود زدنگی آدمو خراب میکنه بین زن وشوهر دعوا میاره ودل ادمو پرکنیه میکنه من دارم سعی میکنم بی تفاوت باشم که خودم آرامش داشته باشم

میشه لطفا واسه دوستم که فوت شده یه صلوات بفرستید
سه ماهه داریم برنامه میریزیم که واسه بچم جشن بگیرم به دنیا امده حالا سگ خانم اینقدر تو گوش شوهرم خون ...

نه سر این موضوع دعوا نکن فعلا بی خیال شو بذار اروم شه اوضاع بعد شوهرو راضی کن لج کنی دودش تو چشم خودته....

خب جشن بگیر فامیلای خودتو دعوت کن اینجوری ....بیشتر میسوزن خوب هم میزتو بچین عکس هم بذار تو اینستا ببینن بترکن

نه سر این موضوع دعوا نکن فعلا بی خیال شو بذار اروم شه اوضاع بعد شوهرو راضی کن لج کنی دودش تو چشم خود ...

نه بابا عوضی مثل سگ از جاریم حساب میبره میترسه من جشن بگیرم اون خرش رو بگیره که چرا این جشن گرفته .

بعد ام میدونه من اینجوری نمیگیرم مگه نیشه من جشن بگیرم اونا نباشن عابروم نمیگن مادر بزرگ بچه چرا نیومده یا هیچ فامیل شوهرت نیومدن

نه بابا عوضی مثل سگ از جاریم حساب میبره میترسه من جشن بگیرم اون خرش رو بگیره که چرا این جشن گرفته . ...

بگو خونم‌کوچک بود قراررشد یه بار این طرفو بگم یه طرف شوهرمو

نمیشه اینجورز بگی؟

نه بابا عوضی مثل سگ از جاریم حساب میبره میترسه من جشن بگیرم اون خرش رو بگیره که چرا این جشن گرفته . ...

بگو خونم‌کوچک بود قراررشد یه بار این طرفو بگم یه طرف شوهرمو

نمیشه اینجورز بگی؟

بگو خونم‌کوچک بود قراررشد یه بار این طرفو بگم یه طرف شوهرمو نمیشه اینجورز بگی؟

نه بابا خونه بابام میگیرم

اوکی شد 😄 دیشب باهاش قهریدم اخر شب گفت باشه بگیر 😝