1472
1411

من تعریف از خود نباشه خدایی عروس ساده و بی خرج و کم توقعیم و خیلی هم احترام گذاشتم ولی شنیدم و متوجه شدم که پیش خیلیا از من بدی میگن دیشب از شخص مطمینی حرفهایی شنیدم که راجبم به ناخق  بهش گفتن که دلم خیلی گرفت ...

شما بودین چه کار میکردبن؟؟

هیچ دیگه برام عادی شده از بس زیاد بوده این مسآله

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نینیم بالاخره دنیا اوم‌د جوری که اصلا نمیخاستم و تصورشو نمیکردم😔😔خیلی درد کشیدم اما خدایا شکرت که سالمه خودم به درک💔

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1436

منم چندوقت پیش شنیدم پشت سرم یه دروغایی گفت..

اگه خدایی وجود داره که واگذارش کردم به خدا.. خودش جوابشو بده..من دیگه کم آوردم

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙

فک نکن هنر کردی هر چی پر خرج تر و هار تر باشی بیشتر میخوانت منم یکی مثل تو بودم که الان مثل سگ پشیمونممممممممم و ریدم دهن مادر شوهر که ایشالله به گل بشینه به حق پنج تن که ارزوی همه چی رو به دلم گذاشته .

به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤
جواب ابلحان خاموشیست

ابلهان

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄
1447

هیچی میرفتم میگفتم فلانی چرا پشت سرم حرف میزنی؟ هربارم میاد به گوشم میرسه زشته اینکارا 

بعد منتظر میشدم ببینم جوابش چیه اگه انکار کرد که هیچ نه اگه به پرروییش ادامه داد منم جوابشو میدم

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
1474

خرج کن بریز بپاش بخودت برس و خانواده شوهر هم به یه ورت بگیر اصن بزار بگن بدی  . دستتو تا ارنج ببری کوزه عسل بزاری دهنشون‌میگن زهرماره .به یه ورت بگیرشون .

لحظه ی تولد من به همان ثانیه ای برمیگردد که تو برای اولین بار بمن گفتی "دوستت دارم"
حتی خیلی سعی کردن شوهرم هم علیه من کنن ولی شوهرم دوستم داره

برن بمیرن یه مشت بد بخته عقده ای اینم دست کمی نداره هر کاری من میخوام بکنم تو گوش شوهرم میخونه نه نکن و ال و بل و .... اینقدر میگه تا اینم لال میشه همین الان سر یه موضوع دعوامون شد با شوهرم اشغال حیوووووون ریدم تو خاندانش 

سه ماهه داریم برنامه میریزیم که واسه بچم جشن بگیرم به دنیا امده حالا سگ خانم اینقدر تو گوش شوهرم خونده که میگه نمیخواد جشن بگیری مامانم گفته فامیل های خودشو فقط دعوت کنه اگه میخواد جشن بگیره !

منم گفتم بره بمیره مامانت من از سگ کمترم اگه بزارم مامانت رنگ دخترم رو ببینه یا پامو تو خونه فامیلات حتی عزا و عروسیشون بزارم 

1331