2703
2553

رحمان ۱۴۰۰خیلی چرت بود خدایش ینی از هر حرکتی برا خندوندن مخاطب استفاده کرده بودن اگه ی موضوع اصلی داشت و شوخی های زشتش کمتر میشد خیلی خوب میشد

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الان اينو با فيلمهاي سطح پايين مثلا طنز مقايسه كردي؟!!

منظورتو نمیفهمم

میگم فیلمه ژانرش طنز تلخ هست یعنی نمیدونی بخندی یا گریه کنی

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

اجتماعی

متری شیش و نیم 

عصبانی نیستم

خجالت نکش

طنز

هیولا

آینه بغل

مانکن

ورود آقایان ممنوع

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2720
منظورتو نمیفهمم میگم فیلمه ژانرش طنز تلخ هست یعنی نمیدونی بخندی یا گریه کنی

فيلمهاي سخيفي مثل هميني كه استارتر گفت قابل قياس با فيلمي مثل مغزهاي كوچك زنگ زده نيستن، منظورم اين بود. كاري به توضيح شما راجع به طنز تلخ نداشتم.

آخه فيلمهاي سخيفي مثل هميني كه استارتر گفت قابل قياس با فيلمي مثل مغزهاي كوچك زنگ زده نيستن، من ...

صد در صد همینطوره 

منم چون علاقه دارم به این فیلم اسمشو گفتم(:

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
جالب بود این لحن حرف زدنتون ببخشید که ما فیلم‌جلف دوس داریم.شما شاهکاری دنبال شاهکارا باش

خوب يه حقيقتيه، برخوردن نداره! اگر برخورنده هست چرا ميبيني خوب؟!! خيليها فيلم جلف دوست دارن، منم راهنمايي كردم گفتم توي سايت فيليمو ريخته! به جاي تشكرت بود؟ 😂

2714