2737
2734

سه ماهه یه خونه گرفتیم که صاحبخونه تاکیید کرد ارامش کامل داره خونش اما بعد مشخص شد طبقه بالایی یه مرد معتاد شیشه ای که شدیدا خطرناک هستش با دوتا پسری که هم مثل خودش هستن و هم کارت قرمز روانی دارن زندگی میکنن و طی شبانه روز کلا یک ساعتم ساکت نیستن مدام دعوا و بزن بزن دارن یا رو سر ما یا تو راهرو.کل ساختمون از دستشون فرارین حالا ما میخوایم بریم ازینجا و خود صاحبخونه فقط میگه شرمنده ام شما ببخشید و این حرفا و وقتی میگیم شما کارت درست نبود دروغ گفتی سرشو میندازه پایین.حالا میگه من خسارت نمیدم میخواین بلند شین هم بلند شین و خونه شو گذاشته برای فروش که هر از گاهی مشتری میاد میگه خوته رو بفروشم پولتونو میدم هفتاد میلیون رهن کامل کردیم سوال اینجاس که ما چه مدت باید بهش وقت بدیم که مشتریا مستاجر پیدا کنه شنیدم یک ماهه؟اگه بعد از به ماه پولمونو نداد که بریم چکار باید بکنیم؟

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیزم

خوب ميري همونجا و مشكل رو ميگي، يك ماه فرصت ميدن به مالك، پول پيش رو اگر حاضر نكرد كليد رو نبايد تحويل بدي، با توجه به اينكه سه ماه بيشتر نميگذره بايد پول شمارو هنوز داشته باشه و داره بهانه مياره كه اول فروش بره تا پولتونو بده. كليد رو تحويل بدي دستت به هيچ جا بند نيستها، نميتونه هم به زور بلندتون كنه، قرارداد دارين. اول برو املاك.

2728
خوب ميري همونجا و مشكل رو ميگي، يك ماه فرصت ميدن به مالك، پول پيش رو اگر حاضر نكرد كليد رو نبايد تحو ...

رفتیم املاک و همون املاک خونه رو گذاسته یا فروش بره یا مستاجر بیاد و میگه پولو ماشین خریدم الان ندارم تا سر سال.من دیگه تحمل این خونه رو ندارم هر دیقه از تیمارستان میان ببرنشون اینا داد میزنن شبها تا صبح شیشه میکشن و همدیگه رو کتک میزنن حتی الانم لوسترامون از دستشون تکون میخوره اگه بگه ندارم شمام بلند نشین اصلا کلید ندین چکار کنم میخوام سر ماه که مهلتش تموم شد برم

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
رفتیم املاک و همون املاک خونه رو گذاسته یا فروش بره یا مستاجر بیاد و میگه پولو ماشین خریدم الان ندار ...

والا از اين نوع آدمها بايد شكايت كرد، همينطور از املاكي. به هر حال اگر هم پاشدين كليد رو تحويل ندين، بخشي از اسبابها بمونه و درو قفل كنين، حق نداشته همچين دروغي بگه، نه خودش و نه املاكي. اومديم اصلا با اين اوصاف مشتري پيدا نشد، كسي هم حاضر نشد اجاره كنه... اونوقت شما بدون گرفتن پولتون پاشدين.