1464
1411

میگه بگو رفتیم مسافرخونه.. منم لجم گرفته.. شب میخوام برم خونه مادرشوهرم.. اگه بپرسن میگم میخوایم بریم هتل

ملت میرن سوییت میگیرن ب همه میگن هتل پنج ستاره رفتیم😕😕

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  

وا😑

چرا اینجوری میگه

تو چرا لجت گرفته

نظر دیگر برات خیلی مهمه؟

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1473
به نظرتون بگم یا نگم؟؟ خودشون هر کار میخوان کنن میان با آب و تاب تعریف میکنن.. حالا بعد سالی ما میخو ...

بگو هتل به کسی چه مربوطه

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤
8

حتما یه چیزی میدونه

نگفتی هم نگفتی

تا نپرسیدن نگو

گرگ روزگار بودم....شغال ها هم جرات رویا رویی با من را نداشتند...حال که توبه کرده ام...اهو ها هم برایم خط و نشان میکشند...درست است که ما رفته ایم و توبه کرده ایم اما به اهو ها بگویید در قلمروی ما با احترام عبور کنند؛  مگر نمیدانند که توبه گرگ مرگ است؟؟
به نظرتون بگم یا نگم؟؟ خودشون هر کار میخوان کنن میان با آب و تاب تعریف میکنن.. حالا بعد سالی ما میخو ...

بگو هنوز تصمیم نگرفتیم مسافر خونه بریم یا هتل😐

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ممنونم 

نه نگو خودش از خانوادش باخبره 

بعدا واسه زندگیت میخوان حسودی کنن و به شوهرت حرف بزنن که چرا بردیش فلان جا

شوهرت حتما میدونه که میگه نگو

💙💙💙یه تاجی دوآتیشم💙💙💙

حرف درست شایدمیترسه چشم بخورین یایه دلیل دیگه داره خودختر

چه سخت هست تنگ ماهی بودن🌺اگربشکنی قاتلی 😢واگرنشکنی زندانبان😭

به نظرپ به جرف شوهرت گوش بدع

یه چیزی میدونه که میگع

منم بدم میاد یکی سرشو بکونه توی کارام

فک کنم وقتی پسرم بزرگ بشه .اسمشو تو گوشیم سیو کنم یک عدد گوزو لامصب یکمم رحم نداره نامرد 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
1474
خب نگو دیگ بگو میریم مسافر خونه لابد از خانوادش ی چی میدونه میگه اینطوری دیگه

لجم گرفته... مثلا چی رو میخواد ثابت کنه.. یعنی الان من برم مسافرخونه عروس خوبی هستم.. برم هتل بدم؟؟؟!!!

لجم گرفته... مثلا چی رو میخواد ثابت کنه.. یعنی الان من برم مسافرخونه عروس خوبی هستم.. برم هتل بدم؟؟؟ ...

نه عزیزم منظور شوهرت این نبوده که 

حتما میخواد حسودی نکنن واستون وحرفی بهت نزنن که باعث ناراحتیت بشه 

برو از سفرت لذت ببر و باهمسرتم خوب باش گلی

💙💙💙یه تاجی دوآتیشم💙💙💙

من كلا دروغ نميگم 

اماااااا 

منطقي نگاه كن ، مثلا اگر شما بري بگي رفتم هتل بعدا مادر شوهرت از شوهرت توقع نميكنه كه اگر رفت مسافرت شوهرت هزينه هتل اش بده ؟؟؟؟ 

يا از اين خانواده ها خسيس نيستند كه هركسي ميره هتل مسخره كنند !؟! 

اگر ديدي دلايل اش يك جوري كه اگر بگي بعدا اعصاب و روان ات داغون ميكنند نگو ارزش نداره مسافرتت خراب كنند 

1457