2737
2734

کوله پشتی چرخ دار رو چه جوری میشه شست؟ گوشه ش پماد ریخته چرب و سفید شده با آب و مایع ظرفشویی شستم رد سفیدیش نرفت 

کار دارم تا شوهرم از سرکار بیاد کارامو بکنم

لباسا توی لباسشویی ان باید بیارم بیرون پهن کنم روی بند

لباسایی که دیروز شستم رو تا کنم

و اتو کنم

دیروز کابینت تمیز کردم

امروز بقیه آشپزخونه رو باید با شامپو فرش و سیف دستمال بکشم

سرویس بهداشتی و جارو برقی دست شوهرمو میبوسه

اومد یه دستی بکشه

اتاق خیلی به هم ریخته ست کلی لباس باید کاور بشه

روتختی رو هم باید بندازم لباسشویی 

یه گردگیری و تمیز کردن آینه ها هم هست

گاز هم تمیزه یه دستمال ساده بکشم حله

یخچال هم نامرتبه باید مرتب کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من همه کارامو پنجشنبه ها میکنم جمعه فقط استراحت کوله پشتی و با فرچه و آب داغ و مایع لباسشویی بشور 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2738

اول از کارای سختت شروع کن اشپزخونه رو تموم کن این بین لبلساتو پهن کن روتختیم بنداز شسته بشه بعد اشپزخونه آینه هات و پاک کن اخر سر بیوفت به جون لباسا اتو کن بردار کاور کن

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
آخه عزیزم زیاد کار نکن برا نی نی خوب نیس

استراحت مطلق بودم کارای اساسی انبار شدن

الان خونه رو اینجوری میبینم حالم بد میشه هفته دیگه پنج شنبه یه کارگر میگم بیاد ولی الان خونه رو اینجوری میبینم افسردگی میگیرم اصلا

استراحت مطلق بودم کارای اساسی انبار شدن  الان خونه رو اینجوری میبینم حالم بد میشه هفته دی ...

چرا اینقدر کارمیکنی؟؟شوهرت کمکت نمیکنه؟؟

وزن اولیه۴۳.وزن اول۵۲ وزن دوم۵۴وزن هدف۷۰💞💞💞💞
2706