2726
عنوان

خیلی ناراحتم از دست شوهرم

250 بازدید | 14 پست

خیلی دلم گرفته دلم میخاد بشینم حسابی گریه کنم انقد بدبختم شوهرم فکر میکنه من دشمنش هستم اصلا دلسوزی بهش نیومده احوالشو می پرسم انقد بد جواب میده انگار دشمن هستم جلو بقیه خیلی باهام بد رفتار میکنه و با عصبانیت باهام حرف میزنه هر چقد بهش احترام میزارم انتظار دارم اونم مثل من باشه اما اصلا بهم احترام نمیزاره جلو بقیه با همه بگو بخند داره ولی اصلا با من حرف نمیزنه چنتا کبوتر داره بعضی وقتا فکر میکنم اونهارو به من ترجیح میده خیلی ناراحتم احتیاج به درد دل دارم اما اصلا نمیشینه باهم صحبت کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به علاقه مندیاش علاقه نشون بده تو 6م برو پیشش وقتی میره پیش کفترا یا اگه به خونوادس علاقه داره تو هم علاقه نشون بده

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
شاید بخاطر همینا باشه آخه من اصلا دوس ندارم برم پیش خانوادش

یه مدت رویه تو عوض کن اگه بهتر نشد باهاش صحبت کن ولی الان چیزی نگو که بگه بخاطر خودت باهاشون خوب شدی

همیشه نه ولی بعضی وقتا اره بیشتر جلو بقیه

بعضی مردا اخلاقشون همینجوریه جلو جمع عصبی میشن ولی کینه ای نیستن همونجاس دیگه کاری نکن که عصبی شه

2706